Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom meghívni a...

Miért nem tudom meghívni a barátaimat LoL party-ba?

Figyelt kérdés
Néhány napja kezdtem el játszani a Leauge of Legends nevű játékkal. Már 10. szinten vagyok, és gondoltam, megkérdezem a barátaimat, hogy van-e kedvük együtt játszani. Azt mondták van, így be is léptünk a játékba, viszont a gond az volt, hogy én sem tudtam behúzni őket, és ők sem engem. Egyszerűen sehogy sem tudtam rájuk csatlakozni... Újraindítottam a játékot, majd újra is telepítettem, tehát valószínűleg nem klienshiba. Nem tudná véletlen megmondani egy LoL veterán, hogy ez mitől lehet? Ti tapasztaltatok már ehhez hasonlót? Vagy csak én "rontottam el" valamit? A válaszokat előre is köszönöm.

2020. dec. 4. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

A 20-as szintig(ha jól emlékszem) nem lehet draftot indítani, azaz lehet hogy ezért nem tudtál csatlakozni a várólistára. Csak blindot tudsz és azt viszont engednie kéne.

Van olyan eshetősé is miszerint “low priority” várólistán vagy AFK-olásért vagy egyéb dolgok miatt. Az is lehet hogy a barátaid rankedet akartak menni amit ugye 30-as szint alatt nem tudsz, de ez gondolom feltűnt volna.

Jelenleg ennyit tudtam segíteni, írj a riot supportnak ha ilyen problémád van.(ilyen szempontból rugalmas cég és hamar válaszolnak ha angolul írsz)

2020. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!