Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Phasmophobia val játsszotam...

Phasmophobia val játsszotam Kezdô vagyok mikor kimondtam a nevét szellem nek valami hörgest halottam magam mögül. Megijedtem elindultam kifelé és bezárult az ajto miért?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A szellemeket felidegesíti, ha kimondod a nevüket és előfordulhat, hogy vadászni kezdenek rád. Ilyenkor bezáródik a bejárati ajtó, a zseblámpád villogni kezd, neked pedig érdemes egy szobába rohannod és becsukni magad mögött az ajtót, amíg a lámpád villog. Mivel kezdő vagy és gondolom kezdő szinten játszol, ezért van azt hiszem 5 perced a játék elején amikor a szellem nem fog elkezdeni vadászni rád (a furgonban a képernyők felett van a visszaszámlálás).

Ha nem a bejárati ajtóra gondoltál a kérdésedben, hanem csak egy szoba ajtajára, a szellem azokat is be tudja csukni vagy csapni, de azokat nem zárja kulcsra tehát a kilinccsel ki tudod nyitni és lehet nem is kezd el vadászni (nem villog a lámpád). Akkor ez csak figyelmeztetés jellegű és tudod ellenőrizni az ajtót az UV lámpáddal kéznyomok után.

2020. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bejárati ajtora gondoltam. Köszi a gyors választ.
2020. dec. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!