Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable Online-ban, ha...

Star Stable Online-ban, ha megszerzem az összes csillagot, tényleg megvehetem a cirkuszban található arany luzitánt?

Figyelt kérdés
Ez igaz, vagy csak egy vicc?

#csillag #Star Stable #SSO #Star Stable Online #Aranycsillag #Arany luzitán
2020. dec. 6. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a karácsonyi csillaga gondolsz akkor nem. Abból mást tudsz venni. Az a ló Egyébbként sem megvehető.

Oh váj most esett le mire gondolsz. Gondolom az arany csillagokra ami el van rejtve. De abból sem veheted meg a fent említett ok miatt

2020. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom, ezt meg melyik idióta mondta neked?

Ha megszerzed az összes csillagot nem történik semmi, nem kapsz semmit csak összegyűjtötted. Egyébként az arany luzitánon annó lehetett lovagolni egy bug segítségével, ezt már régen kivették, csak azért mondom ha esetleg valaki megint be akarna etetni ilyen baromságokkal.

2020. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem a karácsonyi csillagra gondoltam, hanem az aranycsillagokra. És, egyébként, videóban láttam🙄🙃
2020. dec. 7. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!