Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen a Fortnite témájú...

Milyen a Fortnite témájú Monopoly?

Figyelt kérdés
8 és 10 éves fiúknak szeretnék Monopolyt venni, anyukájuk szerint a nagyobbik rákattant a Fortnite-ra, és látom, hogy van ilyen Monopoly. Elolvastam a leírást, de annyira nem győzött meg. Nekem a bankkártyás verzió tetszik a legjobban. Valaki játszott már a fortnite-ossal? Van köze az eredetihez?

2020. dec. 6. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=X8nqJ_xh_XY


Amúgy a kölykök oda vannak a Fortnite-ért szóval ez tuti nyerő ajándék.

2020. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tádám, és így készülnek az agyhalott gyerekek. Köszönhetően az agysorvasztó Fortnite-nak.
2020. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! Egyik dilemmám, hogy ez valamiért 13+-os, nagyon gáz lenne egy 8 évesnek? Az anyja szerint nem baj. Másik hogy nagyon szeretem a Monopolyban, hogy pénzügyi gondolkodást tanít, ami ebben annyira nincs, viszont ha jól értem, a stratégia itt is fontos.
2020. dec. 6. 17:18
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es, én se vagyok elragadtatva, videójátékot tuti nem vennénk, ezért a Monopolyra rögtön lecsaptam, mikor mondta az anyuka. És arra gondoltam, hátha szívesebben játszanának tematikussal, és talán még az is okosabb, mint simán gépen játszani. Mégiscsak Monopoly, csak hát nem pont ugyanaz.
2020. dec. 6. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
#2-es vagyok. őszinte leszek. Ha tényleg annyira rákattant akkor hiába a monopoly, inkább ingame skin-eket szeretne majd. Sajnos a mai gyerekek már nem monopoly-znak szívesen. Lehet átmenetileg örülni fognak hogy fortnite-os a monopoly, de hamar elillan a varázsa és utána marad az "igazi" játék.
2020. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Állítólag ők maguk mondták valamikor, hogy szeretnének Monopolyt.
2020. dec. 6. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez eddig rendben is van. DE mikor mondták ezt? Azért 1 8 évesnek sokkal hamarabb megváltozik a "tetszése" mint 1 felnőttnek. Egy hete lehet szerette a scooby doo-t(csak példa) de most már utálja... Azért ezt nem ártana óvatosan kipuhatolni még a vásárlás előtt hogy még mindig aktuális-e hogy szeretnének monopoly-t.
2020. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kettes őszintén nem tudom mit kell annyira démonizálni ezt a Fortnite játékot.

Én is a harminchoz közelítve végig játszottam egy seasont. Egyáltalán nem a sátántól való. Én 12 lehettem mikor a háztartásunkba lett számítógép, persze egyből rá is kaptam a játékokra (előtte is volt sega-m, ps1-em) aztán valahogy még is normális felnőtt lett belőle. Szóval nem tudom hova tenni ezt az inkvizíciót amit a fortnite ellen fojtatsz.

2020. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-as. Amíg mértékkel történik addig nincs vele baj. De azért 1 8 éves nem annyira önmegtartóztató mint egy 12 éves, hogy 1-2 órácska után abba hagyja ami tetszik neki. Épp ezért baj, minél fiatalabbon kezdik annál jobban a függőivé válnak majd. Ha tudja a mértéket még nincs gond, de pont rokonságomba is megesett ez a "Fortnite őrület" az egyik kisebb gyerkőcnél(9 éves múlt) és ő már szabályosan kiverte a balhét ha nem engedték a szülei vele játszani...
2020. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!