Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi értelme a Cyberpunk 2077...

Mi értelme a Cyberpunk 2077 ben a karakterkreációnak, vagy a ruháknak, stb, ha full belső nézetes, és offline?

Figyelt kérdés
Szóval míg egy Destiny 2 ben látom értelmét, hiszen látnak mások is, vagy a Falloutot is viheted külső nézetből.. itt max a párbeszédeknél látod a karaktered, mint pl a Deus ex be,és annyi?

2020. dec. 9. 02:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy később jön dlc- be a "Cyberpunk online" :) ?
2020. dec. 9. 03:02
 2/17 Kedves Vezető ***** válasza:
72%

Ez sokakat kiakasztott, hogy kizárólag belsőnézetes.

Lehet a külső nézet lesz az egyik dlc :D

2020. dec. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Hát itt látszik, hogy milyen degenerált a mai gamer közösség! Kit érdekel, hogy milyen a ruhád? 10 éves kislány vagy, aki barbibabázik a karakterével? Áll a pöcörő, mert nagy mellű nővel játszol, vagy mi? A szerepjáték lényege, hogy MAGADAT beleéled a karakterbe és TUDOD, hogy milyen ruha van rajtad! Ez a játék egy klasszikus szerepjátékra épül (Cyberpunk 2020) és annak a szabályrendszerét adja vissza! Azt pedig még mesélve,papíron játszottuk! Szóval hagyjuk már! A kis 10 éves felhájpolt pöcsökkel higul majd fel a közel 30-40 éves Cyberpunk közösségünk!
2020. dec. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
#3: A gamer oldalak kommentszekciója attól volt hangos hónapokig, "hogy képzelik a készítők, hogy belső nézetből lehet csak játszani, ő így NEM TUDJA BELEÉLNI MAGÁT a játékba, így már nem is érdekli az egész, remélhetőleg valaki csinál majd hozzá TPS modot", stb. Gondolom, ezek az agybajosok a saját életüket is külső nézetből élik, ezért nem tudják beleélni magukat az FPS módba... :D
2020. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

#3, te egy igazi barom vagy. képzeld körökre osztott startégiát is játszottam, ma már nem tenném, mert az életemet is elunnám rajta és fps-eztem én is, amikor te még a csattogó lepkét huzigáltad (rajtunk kivül mindenki 10 éves, ugye), de mostanra már nem jön be a csőlátás.

öltöztetés: képzeld van akit érdekel, és igen 40+ fejjel barbizok a szemedben. ez van. szokd meg, hogy nem neked létezik a világ

2020. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

#5 hagyd rá...

Konkrétan minden Cyberpunk-kal kapcsolatos kérdés alá ugyan azt a fikát írja állandóan.

Gondolom nincs se pénze, se platformja a játékra.

Ilyenkor más nem marad mint a fikázás, klasszikus.

2020. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, ha nem lenne fontos, akkor nem lenne ennyi kereslet egyik játékban sem a skinekre.


Megoldhatták volna úgy mint a Falloutban vagy az Elder Scrolls an hogy váltogathatsz a nézetek közt.


De szerintem is egy cyberpunk világban, meg egy eleve karakterszerkesztős játékban az emberek szeretik látni a megszerzett ruhát, implantokat, stb, stb.


Egyébként 36 vagyok, és imádok a skinekkel, ruhákkal variálni, vagy akár a fotómódokat is nagyon szeretem.


Nem kellene személyeskedni, köszönöm a többiek értelmes válaszát! :)

2020. dec. 9. 16:04
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerű: immerzió


A fejlesztők is megmondták, hogy véleményük szerint így immerzebb szerintük a játék, ezért van minden belső nézetben. Mivel így elkötelezték magukat mellette, szinte kizártnak tartom, hogy lesz külső nézetes patch. Majd valami modder megcsinálja úgyis.


És mint a CDPR jelezte, a multi is külön kiadott játék lesz, nem pedig ehhez hozzácsatolt mod.


Mivel van fotómód, így ha érdekel, akkor fogod látni.


De egyébként a valóságban is: Mi értelme a hátfelvarróknak, ha úgysem látod, amikor rajtad van?:D


Egyébként régebben én is úgy éreztem, hogy meh, belső nézet csak korlátoz. És ja, a Skyrimben tényleg csak korlátoz, ahol van kb 3 támadási animáció, spell animáció, de még a saját lábadat sem látod, nemhogy tárgyakat meg tudj fogni a kezeddel:D

És akkor jött a Kingdom Come Deliverance, ami szintén kizárólag belső nézettel megy, és ott pl a külső nézet zavarna. Egyszerűen nem látnád a karakter teste-feje miatt, hogy mi van közvetlen előtte az asztalon.. Sokkalta immerzívebb a játék, de ehhez nem elég az az ingerszegény környezet amit a Bethesda játékok adnak. Félreértés ne essék, nagyon szép világa van a Skyrimnek és a Falloutnak is, de ismétlem: nem lehet megfogni egyetlen tárgyat sem. Még a kenyeret is csak egyben lehet megenni és még arra sincs animáció!:D


Szóval szerintem a gamer közösség nagyrésze nem is igazán játszott eddig olyan játékkal, ahol ténylegesen volt kidolgozott belső nézet, ezért szokatlan ez így és ezért hőbörögnek.


És ugyan #3as elég nagy arccal mondta amit mondott, de abban egyetértek, hogy aki szerepjátszással akar foglalkozni, az ne gép előtt üljön, hanem ülje körbe az asztal a haverjaival és úgy játszanak. D&D, Vampire, LOTR, Star Wars, Cyberpunk vagy akár MÁGUS. Ki merem jelenteni, hogy 2050 előtt videójáték sosem lesz annyira határtalan és immerzív mint az asztali szerepjáték. De most a Cyberpunk 2077 egy szép nagy lépést tett efelé.

2020. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A valóságban az hogy mások látják, az az értelme, de egy offline játékba, nem tudom mi.

Szép nagy lépés hátrafelé. XD

Ettől még a 2013 as

Remember Me, vagy az 1999(!) es Omikron the nomad soul is Cyberpunkasabb', felnőttesebb, mint ez a gyerekes Far punk, akarom mondani Cyber cry :D vagy Lego punk, ami a képi világot illeti.

Meg úgy egy Detroit után végképp karcsú ez "Cyberpunk" játék.

Egy cyberpunk világ nézzen már úgy ki mint a Remember Me, vagy a Blade runner, esetleg urambocsáss' az Altered Carbon.

Piszkosan, koszosan,darkosan.

Ne egy Far cry ra emlékeztessen már. Hogy fogja azt a stukkert édes istenem, mint a Doom 2 ben :D!

Ha ezzel a grafikával, más névvel megjelenik a ps4/one generáció elején, talán még elment volna egynek, de ez nagyon nagyon messze áll a


Cyberpunk világtól. IS.


Még a GTA San Andreas ban is látod pl a tetoválás,ruháidat fejlődést a karaktereden játék közben. Egy open world játékban alap a külső nézet.

De tudod mit, elfogadom hogy másoknak, neked is tetszik, ugyan ezt várom el.:)

Na jó játékot hozzá, akinek kell!

2020. dec. 11. 01:10
 10/17 Kedves Vezető ***** válasza:
33%

Szerintem lesz benne multiplayer, és külső nézet is, csak azt azokat a plusz fizetős dlcket már csak a nextgenesek kapják meg. Bár tény és való hogy pl a Red Dead 2 után, amiben benne van alapból

multi is, külső, belső nézet, stb, stb...Meg ahogy az kinéz, nem egy nagy eresztés ez a game ennyi várakozás után.

2020. dec. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!