Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik lövöldözős(FPS) játék...

Melyik lövöldözős(FPS) játék hosszútávú?

Figyelt kérdés

A hosszútávut úgy értem,hogy olyan mint pls a CS:GO,ugye 2012ben jelent meg és azóta kapja a frissítéseket és csak az operation-öknél kell fizetni.

A Battlefield 5 gondolom nem mert jövőre jön velőle a 6.

A Coldwar vagy a Modern warfare(2019) az olyan?

Engem a battleroyal annyira nem izgat én inkább csak felmegyek és lövöldözök(mint cs-be a deathmatch).


2020. dec. 16. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. R6, (talan GTA), Overwatch
2020. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor amiket fent leírtam azok kb 1-2 év és jön egy teljesen új belőle?
2020. dec. 16. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Na ez egy olyan kérdés amit nem tudni. Ezt csak az idő tudja eldönteni. Pl a Sóherwatch-al is úgy volt, hogy hosszútávú, ezt még a fejlesztők is mondták, és mégis jön belőle a második rész. Az ami jelen pillanatban hosszútávúnak tűnik az R6 meg a Valorant. Van még a TF2, de az is kihalóban van.

Az, hogy ténylegesen mi lesz hosszútávú, csak az idő tudja eldönteni. Már a fejlesztők állításaiban sem lehet bízni, na nem azért mert hazudnának, hanem mert a cég, a kiadó, dönthet a fejük felett.

2020. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Overwatch 2. része nem befolyásolja az első részt. A 2. rész csak egy grafikai tuningot, meg egy solo/co-op módot kap pluszba, a többjátékos módja annyira ugyanaz marad, hogy simán játszhatnak együtt azokkal akiknek csak az 1. rész van meg és fordítva. A többjátékos frissítéseket új pályákat/karaktereket mindkét játék megkapja.
2020. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Apex Legends, már a 7. szezont nyomják.
2020. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Ja es a Pubg
2020. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Destiny 2
2020. dec. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!