Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta 5 alap cd verziója xbox...

A gta 5 alap cd verziója xbox one-on tartalmazza a gta online-t?

Figyelt kérdés
A gta 5 alap cd verziója xbox one-on tartalmazza a gta online-t? Azt tudom hogy a gta 5 online premium edition tartalmazza az onlinet, de az alap tartalmazza?

2020. dec. 17. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

CD verziója nincs, legfeljebb DVD.

Minden verziója tartalmazza az online-t, mivel nem a lemezen van, hanem le kell tölteni.

2020. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy le kell tölteni, de akkor tartalmaz online-t. Köszi!!
2020. dec. 17. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell külön letölteni a GTA Online-t.
2020. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
#3: A megjelenés napján vettem meg a játékot, és akkor fél napon át töltötte lefelé az online komponenseket. Manapság persze már gyorsabb, de még mindig le kell tölteni. A single résszel már kb. 30%-os letöltöttség után játszhatsz is, de a többi adat az online-hoz kell.
2020. dec. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is megvolt a megjelenés napján, utána PS4-re is megvettem. Az csak egy frissítés volt, ami az online indulásához kellett. De ha mondjuk most feltelepíted a játékot, akkor emlékeim szerint alapból rajta lesz az Online, nem jelenik meg valami üzenet mikor beakarsz lépni, hogy töltsd le külön.


Jövőre viszont érkezik egy külön álló GTA Online kiadás, az már más tészta lesz.

2020. dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen különálló gta online?
2020. dec. 18. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

2021 második felétől külön állóan is meg lesz vásárolható a GTA Online, úgy mint most az RDR Online.


De utána is úgy lesz hogy megveheted a GTA V-öt is, az is tartalmaznj fogja a multit. Gondolom ezt azért csinálják, mert a GTA V sztori módja elég gyenge lett, meg rohadt unalmas már, ezért egy rakás ember csak az Online-nal. Ezért apró pénzérét külön eladják a multit, de ez nem is igazán számít nekik, mert a shark cardokon van nagy hasznuk.

2020. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. dec. 18. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!