Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Online vasarlas esten a MAV...

Online vasarlas esten a MAV menetjegyek ara tartalmazza az estleges kiegeszito jegyek koltsegeit?

Figyelt kérdés
A MAV weboldalon, illetve az alkalmazasban feltuntetiek a megkivanni vasarolt menetjegy mellett, hogy gyorsvonati potjegy vasarlasa kotelezo. Ez a feltuntetett arba mar bele van kalkulalva vagy van valami masik (szamomra ismeretlen) funkcioja az oldalnak, ahol ezt meg lehet tenni?

2019. jan. 24. 18:06
 1/5 anonim válasza:
100%
Én asztali gépen böngészős felületen szoktam venni a jegyem. Ha IC-vel utazok, a jegy mellett automatikusan megveszi a pot/helyjegyet is. És arra is van lehetőség hogy eldontsem, pontosan hova szeretném kérni a jegyet, (ajtó vagy ablak felőli oldalra) és írja is, szerintem nem lehet nem észre venni, mert külön árként feltunteti a számlán azthiszem.
2019. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, benne van az árban.
2019. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen benne van az árban. Persze megértem, a MÁV-ból én is sok mindent kinézek, de lássuk be, ekkora hülyeséget ők sem csinálnak, hogy kötelező pótjegyes vonatra nem ad automatikusan pótjegyet. Kivételesen az internetes jegyértékesítő rendszerük elég remekül sikerült, bárcsak a többi területen is hasonló színvonalat tudnának produkálni.
2019. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! En se igazan tudtam, hogy mit feltetelezzek, ugyanis szemelyesen vasarolva kulon nyomtatjak a potjegyet, ugyhogy ket cetlivel rohangal az ember. Ezert nezem en is a legrosszabbat ki beloluk. :)
2019. jan. 24. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked vonatot kell választanod. Utána a rendszer ugyan felkínálja, hogy akarsz-e pótjegyet is venni vagy most csak menetjegyet akarsz, avagy menetjegyed már van, de pótjegy kell csak, stb. De ezeknek a választófelületeknek mindig az adott vonatra szükséges minimális követelmény az alapbeállítása. Magyarul ha kiválasztottad a vonatodat és nem változtatsz semmit a beállításokon, nem érhet meglepetés.
2019. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!