Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A WOW-hoz hasonló játék?

A WOW-hoz hasonló játék?

Figyelt kérdés

Régebben wowoztam, de otthagytam, monotonná vált. A MoP-nál még visszanéztem kis időre, aztán soha többé. Most szeretnék hasonló kialakítású játékkal játszani. A WOW-hoz már nem térek vissza, valami más kell, hasonló játékmenettel (újdonság varázsa).

Mit tudsz ajánlani?


Másik:

Mass effect, Fallout és ehhez hasonló játékok? Többször végigvihető. Több kaszt, több stílusban vihető, pl lopakodva vagy agresszívan törve előre, stb... Történet szempontból nem fontos a több útvonal, de előny. A lényeg, hogy akciódús, lövöldözős és kapásból lehet legnehezebben indulni (ME 1-ben pl nem lehet). Jöhet a Deadspace trilógiához hasonló horror is. A játékélmény a lényeg és nem a grafika. Tőlem lehet Wolf 3d szintű is a grafika, ha jó játékélményt nyújt. A csilli-villi grafika nem érdekel, hiába jól néz ki, ha kb az az egész, hogy ölni mindent, ami mozog és úgy haladni előre.

Tudsz ajánlani?

Előre is köszönöm!


2020. dec. 17. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Elders scrolls, Cyberpunk, Outer space
2020. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Elders scrolls: jónak tűnik


Cyberpunk: Akkora a hype-ja, hogy nem tudom megvegyem-e. Éppen az ilyenek szoktak nagy csalódást okozni, nem tudom...


Outer space: erre nem dob találatot, de keresem tovább.

2020. dec. 17. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Outer worlds-re gondolhatott.
2020. dec. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Outer worlds-re gondoltam, igen, ezer bocsánat
2020. dec. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Cyberpunknak nagy a gépigénye és még tele van bugokkal.
2020. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gépigény nem gond és igen, utánanéztem, egyenlőre felejtős.


Az előzőeket köszönöm!

2020. dec. 25. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!