Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lenovo ideapad y510p . A Gta...

Lenovo ideapad y510p . A Gta 5 elindítás után ERR GFX D3D hiba üzenetet dob ki. Próbáltam a videokártya drivert frissíteni de nem megy akkor sem. Virtuális memóriát is állítottam az sem az játékban directx 10.1 vagy 11 es verzióval futtatom. Kérdés?

Figyelt kérdés
Az se. Ha nem teljes képernyőn játszom az se jó ha ki kapcsolom a vsyncet akkor sem jó. Ha az Slit ki kapcsolom akkor se ha átírom a launchert akkor akkor is ki fagy a játék. Nos az lenne a kérdésem hogy akkor mégis mit kéne tennem hogy ezen a "tökéletes gépen" el fusson ez a játék úgy hogy most bővítettem az ssdt benne mert nem fért rá a játék. Mit tudnék ez ellen tenni? A játék eredeti steames.

2020. dec. 18. 14:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Újra kéne telepíteni a játékot? Amúgy Windows 10 pro fut a gépen
2020. dec. 18. 15:09
 2/2 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hogy a játék elemei sérültek a töltés során? Vagy az sli a ludas?
2020. dec. 18. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!