Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Zsozeatya GtaV Rp...

Melyik Zsozeatya GtaV Rp részekben énekel angolul Joker ? (Úgy tudom nem csak egyben, azért írtam így). Nagyon tetszett nekem! : D

Figyelt kérdés

Köszi srácok! ^^


Üdv.: Zita



2020. dec. 18. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Valakii :D
2021. febr. 10. 00:06
 2/4 Bernadett25 válasza:

[link]

41:45

2021. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ez sem rossz :D


De amire én gondolok/emlékszek az úgy volt, hogy töltött a league of legends, Zsizire nem emlékszem, hogy hol volt, de szerintem elment valahova egy kicsit és arra jött vissza, hogy töltés közben Joker énekel (szerintem a Celine Dion-tól a My Heart Will Go On volt.)

És a Zsizi meg elkezdett röhögnj rajta, majd mondta halkan, hogy hagyjuk egy kicsit énekelni Jokert.


Nagyon vicces volt Joker angolja :D

De ezt nem találom :/

De az tuti, hogy a rendes YT csatiján van a vidi, tehát több stream-ből volt összevágva.

2021. márc. 16. 21:02
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nem tudom aktualis-e meg, de ez a youtube vidi amire gondolsz, hogy lol kozben Joker enekel, de ez backstreet boys: [link]


Ez pedig a celine dionos reszlet: [link] csak ezt igy hirtelen csak tiktokon talaltam meg, nem tudom melyik yt vidiben van😅

2021. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!