Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minap elkezdtem ilyen régi...

A minap elkezdtem ilyen régi pc-s játékokkal játszani nosztalgia képpen. Egy régi játék neve nem jut eszembe, ebbe szeretnék segítséget kérni. Valaki esetleg tudja mi a neve?

Figyelt kérdés
A játékból annyira emlékszek,hogy egy nagy lila kígyóval kellett különböző pályákon valamiket összeszedni, és egyre nagyobb lett a kígyó. Ez a mai snake tudom, de nem ez volt a neve és ha így keresem ki se dobja :( valami impede név rémlik nekem de sajnos így sem találom. Esetleg aki emlékszik rá és játszott vele régen tudna segíteni? Hálás lennék érte ☺️

2020. dec. 18. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyire régi? Nekem ez ugrott be:

https://www.youtube.com/watch?v=g8WCHE7ijGo

2020. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huu hát ehhez nagyon nagyon hasonló. Hirtelen azt hittem ez az de sajna nem 😭😭 de ehhez nagyon hasonló, csak tudom hogy ilyen sötét volt a háttér meg a kígyó is ilyen sötét lila volt. Kb. Ugyan ennyire lehet régi amit keresek. Nagyon szépen köszönöm a választ😍😍
2020. dec. 19. 00:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Uristen megtalaltam😂😍 de csak azert mert arra ramentem amit kuldel es onnan mar kidobta. Azta,nagyon szepen koszonom neked. Visszahoztad a gyerekkorom😁🙏🙏
2020. dec. 19. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!