Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Cyberpunk 2077-es játéknál...

A Cyberpunk 2077-es játéknál hogyan lehet bekapcsolni a magyar feliratot?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Át kell állítani a menüben.

De én nem ajánlom. Kíváncsiságképpen átraktam magyarra tegnap, hát borzasztó félrefordítások vannak benne. Nagyon nem passzol a mondott, eredeti szöveghez.

2020. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Budakonzol - Posts | Facebook

www.facebook.com › ... › Budakonzol › Posts

Magyar felirat ✅ ‼️ ... With the game, you can also bag 2077 gift items Cyberpunk 2077-Evil V ... Death Stranding (Magyar Felirattal) PS4 ... hogy miként lehet működésre bírni PS2-es (illetve a GameCube-os) játékokat is az Xbox Series S konzolokon. ... A játékhoz nemrég befutott az ilyenkor szokásos launch trailer is.


Cyberpunk 2077 gépigény - Oldal 4 - Gépigény.hu

gepigeny.hu › jatek › cyberpunk-20...

Translate this page

Cyberpunk 2077 gépigény, Cyberpunk 2077 minimum gépigény és ajánlott ... (fel van tüntetve a magyar felirat). és mikor elkezdeném letölteni ki kell választani a ... Ez addig nem tűnik fel, míg nem tapasztalod meg, de ennél a játéknál once ... Teljesen levettem a grafikát, mindent kikapcsoltam amit lehet, FPS-em nincsen.

2020. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!