Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo switch lite érdekel...

Nintendo switch lite érdekel mint hordozható konzol . De tartók tőle hogy csak pénz kidobás lenne. Megéri? Lassan 2021 van és ez egy 2017 és konzol .

Figyelt kérdés

Valamilyen szinten pénzügyi kérdés is ez.


Régen sokat játszotam konzolon meg pc-n de már nincs lehetőségem mert nincs semmi ütő képes eszköz


Idén kezdetem el dolgozni Nagyon sajnálnám rá a pénzt .


Edig 260 ezer Ft gyülytötem össze de nehezen tudom elkölteni.

Autóra gyűjtenék és félek megbánám ha meg venném a konzolt


Asztali konzol meg a hely meg a tv hiánya miatt nem igazán nem jöhet szóba . ( Saját szoba nincs , sokat utazok....)


2020. dec. 19. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Megértem a dilemmádat, jártam már hasnoló cipőben.


Vegyél inkább valami régebbit, mint pl.: PSP, PS Vita, vagy 3DS. Ezeket megveheted használtan, "okosítva", és hidd el, utazás közben el lehet lenni velük ;)


Így azért mégsem kell kiadnod érte annyit, de nem maradsz játék nélkül.


Vagy utazás közben jó lehet a telefon/tablet is, amin nézhetsz filmet, olvashatsz, etc. (konzolon is, csak kényelmetlenebb szerintem)


E-book olvasó? E-ink alapúak nagyon jók, nekem is volt, csak összetörtem mert béna voltam :(

2021. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!