Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA ONLINE CAYO PERICO Heist...

GTA ONLINE CAYO PERICO Heist előkészületnél meddig kell scopeolni, hogy a következő setupot tudjam csinálni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt fogod hinni hogy trollkodok, de nem.

Addig csináld amíg nem elég hogy továbbléphess.

2020. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jól eltoszták ezt is, megint egy idióta heist, megint egy csomó unalmas, irritáló és monoton setup küldetés. Én már a kaszinósat se csináltam meg mert dögunalom volt.
2020. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Olyan a heist mint valami low budget far cry 5 küldi
2020. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem írja, hogy vissza mehetsz Los Santos-ba. De amúgy érdemes a behatolási és menekülési pontokat is mindet ki scopolnj, mert ezeket csak egyszer kell. Ha újrajátszod, akkor már csak a kamerás cuccot kötelező megcsinálni.


Amúgy nem olyan rossz ez a Heist. Ha újrakezded, kb 2 óra felkészülni rá, és én a gyengítéseket is megszoktam csinálni. Tehát, ha nem sikerül lopakodni, akkor is könnyen lehozom halál nélkül egyedül. Most pl egy rózsaszín gyémánt van ott, ami önmagában 1.2 millió és emellé még lophatok cuccokat, plusz El Rubio irodájában ott a széf, amiben szokott 50-70k, ami nem foglal helyet a táskában. Szóval kb 4 óra alatt 1.2-1.4 millió nem olyan rossz pénz és még élvezetesebb is, mint folyton a bizniszeket tölteni.

2020. dec. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Engem a sok setup idegesít, meg hogy megint valami ahol semmi konkrétum, pedig igen jó lenne pl. a heavy shotgunt megszerezni, vagy az arany pisztolyt. De egyiket se mondják meg hol van. Meg a heistekben az a rossz, hogy ha egyedül csinálod lehetetlen, ha másokkal akkor meg azok gyökérkedik el.
2020. dec. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#5

Solo-ba tök easy, csak a dupla keycard-os loot-okat nem tudod elhozni, de ha szerencséd van és El Rubio irodájában vannak artwork-ök akkor easy 1.2-1.5 milla.

2020. dec. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
El Rubio pisztolya az irodában van (ahol le kell menni a lifttel), az iróasztala jobb oldalán egy fiókban, csak úgy tudom kulcs kell hozzá.
2020. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Holnap nekifutok egyszer, de nem látok túl nagy potenciált benne. A tengeralattjáró menő,c sakkár hogy 8x annyi volt mint amit a heist hoz, így nem érte meg túlságosan.
2020. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#7 Na ez az, olvastam az asztalt én is, csak ugye a kulcs bárhol lehet (elvileg egy őrnél van, és nem mindig ugyanannál, hanem random, na most gondolj bele...)
2020. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#8


Nem 10x annyi. 2.2 millió a tengeralattjáró, egy rablással meg simán megkeresel 1.2 millát, meg ugye eleinte az awardok miatt is kapsz egy csomó bónuszt.


#9


Igen, de az első kulcsot viszonylag hamar eldobják. Kérdés, hogy az jó e.

2020. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!