Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » STALKER: Call of Pripyat....

STALKER: Call of Pripyat. Tudd + mi lett Bárkással és viccessel. Hol találom Viccest? Bárkás már + van

Figyelt kérdés
Van 1 olyan mission, hogy Kardán mondja hogy mind a hárman más irányba mentek. Bárkást már +találtam az "orrmányosok" alagútjaiban:) De Viccest seholé se találom:( Help Please!!
2010. aug. 12. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj már így, olyan b*zis. Ráadásul teljesen más a jelentése a mondatnak.
2010. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

???

Hogy?

???

2010. aug. 14. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
+mondom neked. Ez a +ezés, ilyet fórumokon + egyéb ilyesmi helyeken ne írkálj már, tartogasd chatre. A kérdésre a választ sajnos nem tudom, sose játszottam Stalker-ekkel.
2010. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, Köszi eddig senki se mondta hogy sz*r ez az írásmóód.....sd..sd. weqoi (?)
2010. aug. 18. 18:29
 5/7 Aarpok válasza:
100%

Helló!

A Fenyőtölgy anomáliától nem messze belebotlasz egy csontvázba az lesz Vicces.Ez egy hasznos oldal a játékról: [link]

2012. febr. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Á, király:D már 1 éve keresgélem alagutakban, pokolban meg minden sz.r helyen voltam már, de így soha nem néztem hogy "csak úgy ott van" Kösz:)
2012. febr. 4. 15:51
 7/7 Aarpok válasza:
100%
Szívesen és örülök,hogy megtaláltad :)Amúgy az oldalt amit linkeltem nagyon hasznos ott szinte mindent megtudhatsz a játék titkairól.
2012. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!