Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stalker Call of Pripyat?...

Stalker Call of Pripyat? (többi lent) HELP!

Figyelt kérdés

Na szóval letöltöttem a játékot Piratebay-ről.(Razor 1911)

Amikor megnyitom a játék mappáját, rzr-stcp.001,002 fájlok vannak egészen 087-ig. van 1 rzr-stcp.sfv fájl és egy rendszer információs fájl. hogyan nyissam meg őket hogy tudjam telepíteni? és lécci senki ne írjon olyanokat hogy vegyem meg... köszönöm.


2011. júl. 21. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs WinRAR a gépeden, szedd le.

a) Ha van, indítsd el, keresd meg vele a mappát amiben vannak a .001, .002, stb fájlok, jelöld ki mindet, és kattints a "Kicsomagolás" gombra felül.

b) 2. lehetőség, ha van WinRAR-od: elvileg társítva vannak a .00x fájlok, úgyhogy elég, ha kétszer rákattintasz az elsőre (rzr-stcp.001). Ezzel elindítod ugyanazt a kicsomagolást, mintha az a) lehetőséget választottad volna.

Végül Daemon Tools-ban bemountolod a képfájlt (.iso).

2011. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felraktam a WinRar-t (a 64 bitest mert 64 bites az op. rendszerem is) de elméletileg nincsenek becsomagolva a fájlok. (a mappa összesen 4,01 GB-os) rákattintottam az rzr-stcp.001 fájlra de nem tudja megnyitni, amikor pedig ki akarom választani a programot a megnyitáshoz akkor nincs 1 ajánlott program se.
2011. júl. 21. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=PijAJsg5t14&feature=related ez talán segít. 0:55-től nézd, az kell neked. :)
2011. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!