Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam téli leárazásnál mondaná...

Steam téli leárazásnál mondanátok valami olyan játékot amit érdemes lehet megvenni?

Figyelt kérdés

Pont tegnap néztem fel rá és láttam jó leárazásokat.

Amiket megvettem így hirtelen: Sleeping Dogs, Medal of Honor játékok, Half Life 1-2 + összes episode.

Ha bármit tudtok még Január 5.-ig akkor kérlek írjátok meg mert sokat bújtam a kínálatot de minden játék után nem tudtam nézni.


Inkább 2000-2014 közöttiek érdekelnek.

Stratégia és autóversenyzés nem. Azt nem írtam még hogy PC-re csak. Fifát is szeretem, de azt inkább konzolon a haverokkal.

Szóval ami érdekel az ilyen Open World játékok mint a GTA, valami mitológiai témájú is, lövöldözősből 2. VH vagy valami horror szerű.

A sci fi nem érdekel, tudom a HL is az de nekem az egy nagy klasszikus.

Igazából ha ajánlotok valami jót akkor rákeresek mindegy mi is az.

Most bevásároltam egy ideig előre.



2020. dec. 23. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ami olyan mint a GTA, az a Saints Row sorozat. A 2. része már nagyon régi, mai szemmel szinte retro. A 3. része ami újabb. A 4. része egyfajta fejlesztés, ami a 3. világában játszódik (egy sci-fi szimulációként). Az azt kiegészítő önálló Gat out of hell pedig a 4. részen alapul (ami a 3.-on), csak pokol szimulációként.

Egy open world témájú játék sztorival meg rengeteg minijátékkal, és elborult humorral, annyi extrával, hogy különböző szuperképességek is vannak benne.

Nekem 40 és 50 órám volt a 3-4. részekben közel teljes végigjátszással, és 2-3 euróért adják most.


Square Enix kiadónál maradva a Just Cause sorozat szintén open world FPS, sztorival és ott a fő elem a bázisok elfoglalása az épületei felrobbantásával és minél nagyobb káosz okozásával, + elem a siklóernyő és grappling hook használata. A 2. és 3. része másfél és 3 euró, nekem 70 és 80 órám volt benne a 100%-ig kijátszással.

2020. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!