Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3 megéri ennyiért?

Witcher 3 megéri ennyiért?

Figyelt kérdés
Most akciós a Steamen a Witcher 3: Wild Hunt, 9 euró, ennyiért megéri megvenni? Illetve 15 euró a Game of the Year edition, nem tudom az mit takar, miben különbözik de az is ugyanúgy akciós. Kettő közül melyik érné meg jobban, ha megéri ennyiért egyáltalán?

2020. dec. 26. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Asszem a GOTY-ban benne vannak a kiegészítők is.
2020. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

A GOTY edition tartalmazza a kiegészítőket is. Ha belefér, mindenképpen azt javaslom.

És abszolút megéri.

2020. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

A Witcher 3 gyakorlatilag ésszerű keretek között bármennyit megér, ha szereted ezeket a fajta játékokat.


A simába gondolom csak az alapjáték van, a GOTY-ba meg +2 sztori DLC (meg még kis DLC-k amik kijöttek de azok konkrétam fingom nincs mit tartalmaznak)


Szerintem zseniális mind az alapjáték, mind a két nagy sztori dlc. Ha nem sajnálod rá a 15 eurot, akkor simán megéri, mert iszonyat hosszú játékidő van benne.

2020. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Simán megéri.
2020. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez a 9 euró kb. 3 ezer forint. Ennyi pénzért kapsz kb. 70-80 órányi szórakozást az esetleges újrajátszások nélkül. Szóval mihez képest éri meg?
2020. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
A W3 azon ritka játékok egyike, amik a teljes árukat is megérik az utolsó fillérig, ennyiért meg ajándék.
2020. dec. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
megvettem 15ert a 2 dlc-vel. nagyon megerte
2020. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, valaki nagyon nem szereti a játékot... Ahol csak minősítés van, pirosat nyomott.

Az egyik legjobb PC-s RPG, amit valaha készítettek. Részemről a teljes árat megéri.

2020. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!