Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » School of dragons unable to...

School of dragons unable to validate the name. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A school of dragons (how to train your dragon) nevű játékban mikor létrehoznám a karakteremet és kéri a játék a nevét miután megadok egy nevet ezt írja ki: Unable to validate the name. Please try again later. Szóval nem a név a rossz hanem nem tudja megnézni h érvényes e. Ilyenkor mit kell csinálni h elfogadja és tudjak játszani?

2020. dec. 27. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet szerver karbantartás van, fél nap múlva próbáld meg. Magyar ékezetes betűket enged a játék névben? Lehet az is zavarhatja.
2020. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet még próbálgatom, ezt tegnap óta írja ki azóta nem engedi többedszeri próbálkozásra sem. Nem hiszem hogy enged, de nem is használtam.
2020. dec. 27. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor olyan nevet vagy részletet írtál be ami tiltott
2020. dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pedig minden kritériumnak megfelelt a név illetve szerintem ha rossz lenne vagy esetleg foglalt akkor nem azt írná hogy please try again later hanem hogy try another name vagy valami ilyesmi.... ezért gondoltam hogy nem a névvel van a gond
2020. dec. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!