Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan climboljak lolban? Ala...

Hogyan climboljak lolban? Alapvető tippek, illetve megoldás rossz csapattársakra(tudom hogy minden eloban vannak).

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Champ pool, tanulj meg minél több hőst használni. Utána tanulj meg robot-szerűen játszani. Ez a játék egy az egyben a számok játéka, csak az emberi tényező visz bele kis varianciát a dologba. Összességében melletted szólnak az esélyek, mert te vagy a meccsekben az egyetlen biztos tag, a többi 9 csak random. Tanulj meg játszani jobban, figyelj a map-ra, kövesd nyomon a többi játékost, figyelj a lvup-ra és tervezz vele, tudd mit kell építeni, ismerd a metát, tudd miket változtattak meg egy-egy frissítésben stb. Rengeteg hasznos oldalt találsz erre.
2020. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Riven.

Ennyi kell, hogy goldos legyél.

2020. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves #2

JELENLEG vagyok goldos, a kérdés az volt hogyan jussak ki goldból.

2021. febr. 5. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nézzél "Low elo challenger"t. Én az ő videó miatt kezdtem el climbolni. Nagyon jól elmagyarázza a dolgokat, és olyan helyzetekben szokott nyugodt maradni, hogy én már az egeret a falhoz verném. Ha őt nézed biztos feljebb jutsz.
2021. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsó, kire gondolsz? Sehol nem találom.
2023. jan. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2023. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszi!
2023. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!