Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a fortnite?

Miért csinálja ezt a fortnite?

Figyelt kérdés
minden meccsben, leginkább akció (harc) közben csinálja, hogy befagy a kép, semmire nem reagál, van hogy egy nagy fagyás történik (csak egyszer, de akkor legalább 10-20 másodpercig) vagy pedig több kicsi (általában 2-3 másodperce, általában 5 másodpercenként.) Csak a fortnite szarkaszik, próbáltam már újratelepíteni, de ez sem vált be. Illetve a másik probléma hogy nagyon sokszor nem töltenek be a textúrák, csak egy elmosódott valami van ott, és ha ez pl egy ház, akkor ha rálandolok, akkor csak lebegek, mintha a semmiben lennék.
2021. jan. 4. 14:13
 1/5 A kérdező kommentje:

gigabyte gtx 1050 4gb videókártya

i5 7400 proci

8gb ram

ezt elfelejtettem beleírni a kérdésbe

2021. jan. 4. 14:14
 2/5 anonim válasza:
probald azt hogy veszel bele meg 8 ramot, nagy a gepigenye a fortnitenak
2021. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
52%
a grafikat meg vedd feljebb, bar ha akadozik a jetek akkor inkabb lejjebb kene de a jatek akkor kevesbe lesz szebb :(
2021. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

minden grafikai beállítás a lehető legalacsonyabban van, viszont a 3d resolution maximumon van, illetve a látótávolság mediumon, a többit nem tartom fontosnak.

Tehát akkor a megoldás a ram bővítés :\ Köszi a választ :)

2021. jan. 5. 20:17
 5/5 anonim válasza:
en is most rendteltem, ha gondolod nezz ra emagon ott most le vannak arazva vagy az aru keresot ajanlom meg
2021. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!