Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vagyok ennyire béna a...

Miért vagyok ennyire béna a LoL-ban ?

Figyelt kérdés

Nemrég óta kezdtem el játszani, most 20-as szinten vagyok. A meccseket legtöbbször 1-3/6-8/4-6 körüli stattal végzem. Ezen hogy lehetne javítani ? Amikor ellenséges hősökkel találkozok gyakran vesztesen jövök ki belőle, ha pedig 2 jönnek rám esélyem sincs. Leggyakrabban amúgy top-ra vagy bot-ra megyek. Eddig kb 18 hősöm van ezekből annie, poppy és xayah - val vagyok a legjobb (ezekkel gyakran sikerül 8/4/10 körüli stattot hoznom, tudom ez se kiemelkedő de nekem már ez is előre lépés lenne) de a többivel szinte siralmasan játszok, ahogy az elején írtam :/ . Ez másoknál is így van ? Vagy csak azokkal a hősökkel kéne fókuszálnom amik jobban mennek ? Videókat is nézek hogy, mások hogyan csinálják, hogyan építik a hősöket de ha próbálom másolni akkor se vagyok sokkal előrébb :/ .

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2021. jan. 6. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Elöször is Poppy-t felejtsd el. Tankok szívták meg legjobban ezzel a teljes tárgykészlet rework-el amit nemrég kaptunk. Xayah és Annie viszont elég jók ha tudod őket használni. Azt javaslom bot-ra(mint lane) ne menj, ha csak nem erősséged a csapatmunka. Mert bot-on 1v2 szétkapnak mint foxy a lábtörlőt(mint azt írtad is). Inkább akkor top-ra fókuszálj az elején. Mondjuk Xayah bot, míg Annie inkább mid karakter, de ha ügyes vagy akár top-on is megállhatják a helyüket. Illetve a build(tárgy és rúnák is) nagyon fontos tényezők. Nekem teljesen újra kellett csinálnom a tárgy készleteimet a rework miatt...


Illetve próbálgasd a hősöket. Aki bejön és tudsz is vele játszani rá fókuszálj. Nincs értelme olyan hőssel játszanod akit nem tudsz kezelni.

2021. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Tankok szívták meg biztos. xddddd Te sem lehetsz sokat top lanen, ha szerinted a tankok szívták meg. Poppy az egyik legundorítóbb tank az összes közül, oszt még felejtse el.
2021. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Aláírom, amit 1-es írt, 5000 hp-s full tank Cho-m kb 3 mp alatt eltűnt legutóbb teamfightba. Szerintem egyébként trash lett az egész játék, az új itemek óta főleg, minden ki tud végezni mindent szempillantás alatt. Az újaknak esélyük sincs belerázódni, mert csak annyit látnak, hogy hopp itt egy Zed, ott egy Lee, amott egy Khazix, megint grey screen simulator. Én letöröltem ahogy van, azóta nyugodtabban élek.
2021. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Igazából ha van egy jó supportod mehetsz botra gyakorolni Xayahval, de ilyen kis szinten nem biztos hogy találsz...
2021. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!