Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telefonon vagy számítógépen...

Telefonon vagy számítógépen szoktál inkább Honfoglalózni?

Figyelt kérdés
A honfoglaló youtube csatornáján azt mondták hogy az emberek 80%-a telefonról honfoglalózik ami nekem kicsit hihetetlen.

2021. jan. 6. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Inkább számítógépen
Inkább telefonon
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Számítógépen.

Most nem tudom, hogy mioyen gyakran fogok telefonon...

Szerintem eeetleg a játszmák 80%-a lehet telefonon, de az is soknak tűnik.

2021. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem játszottam napi szinten Honfoglalót, de amikor néha játszottam, akkor mindig számítógépről. De én pl. a telefonomat itthon nem is annyira szoktam használni. Mármint, ha videót akarok nézni, vagy ha bármilyen játékkal is akarok játszani, mindig gépen, mert ott jobb, kényelmesebb. De sokan meg nem ilyenek, sokaknak kényelmesebb a telefonon csinálni mindent. Meg aztán sok embert ismerek, főleg fiatalabbakat, akiknél nincs annyi gép otthon, hogy kisajátítsa. Szóval nem tudom, szerintem nem annyira hihetetlen, hogy sokan telefonról játszanak, mondjuk a 80%-at azért sokallom egy kicsit.
2021. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár az is kicsit eltolhatja a statisztikát, hogy szerintem aki gyakori kérdéseket néz, az többször használhatja a gépet. Átlagosan természetesen.
2021. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általában gépen szoktam mostanáig, de az utóbbi hetekben megújult Honfoglaló többnyire csak telefonon játszható sajnos. :( (Emulátorral lehet mondjuk gépen is játszani, de nekem az el se indult.)
2021. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem még elindul a régi, még decemberben letíltottam minden frissítést a Windows-on meg a böngészőben is, lehet hogy ezért de még megy!


Azt mondták hogy kb márciusig fogják életben hagyni a régi szerverét, úgyhogy ameddig lehet még játszom vele :)

2021. jan. 10. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!