Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett ilyen borzalmas a...

Miért lett ilyen borzalmas a Honfoglaló?

Figyelt kérdés

1. nincs chat az aktuális ellenfelekkel

2. nem lehet letiltani senkit

3. hiába tiltottam le valakit (amikor még lehetett), hogy nem akarok vele játszani, mégis összerak vele


49. szinten vagyok, mikor nekem van a legkevesebb pontom, területem, engem támad mind a 2 ellenfél, akik 100 meg 200 valahány szintesek, aranypalotások, persze, hogy esélyem sincs, mert 1 másodperc után beütik a legpontosabb számokat, pl. arra, hogy hány méter a különbség Zimbabwe és Kazahsztán legmagasabb pontja közt.


Miért csesztél ezt el így?

Még csak azt sem tudom, hol tudnék írni az üzemeltetőnek.



2016. máj. 12. 09:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
A honfoglaló már 5 évvel ezelőtt is borzalmas volt. (azért is hagytam ott végleg) Bosszantó volt akkor is az, hogy vannak akik non-stop rajta vannak, így a sokszor ismétlődő kérdésekre pontos választ adtak ahogy a példában is írtad. Régen sem a játék volt a lényeg egyeseknek, hanem az, hogy minél gyorsabban elvegyem a másik várát. A játék végül erről szólt. "kinyírni" a gyenge játékost, majd győzni az erős játékossal szemben. Maga a kérdések már rég nem számítanak, mert azokat kívülről tudják.. Ez így már nem élvezetes játék mert nem a tudás a nyerő hanem az, hogy ki ül a honfoglaló előtt 36 órája..
2016. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy írta az előző is már a régi verzióval is voltak gondok. Bőven fogtam ki én is olyan játékosokat, akik 1 másodperc alatt beütötték a helyes választ. Sokan nyíltan megmondták már kívülról tudják a kérdésekre a választ, annyiszor játszottak már. Ott lett elszúrva az egész, hogy új kérdéseket nem raktak bele, hogy egy ideig legalább legyen esélye az új játékosoknak.
2016. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

sajnos én is ezt tapasztaltam.

konkrétan nem tudom hány éve, de olyan 10 évvel ezelőttre saccolom, amikor elkezdtem először játszani vele. tényleg nagyon szerettem , élvezhető volt a játék, sokáig toltam. aztán pár évre jegeltem, majd megint játszottam vele. akkora már változott, de nem annyira durván.

azonban pár hónapja újra beléptem..és hát el voltam ámulva.. a felület is szörnyű szerintem, nagyon lebutított és gyerekes lett.

de maga a játékélmény...az élvezhetetlen lett!

aki egész nap játszik vele, annak jó pontjai vannak,nagy várja. kapja a segítségeket.. és ezzel teljesen elrontja a játékot. nem azt mondom,hogy ne legyen ilyen segítség opció, de mondjuk egy játékban 1 felhasználótól max 1 lehessen, amit akkor használ fel amikor akar. mert az már kicsit túlzás szerintem, hogy minden kérdésnél nyomatja valaki a segítséget.. így annak aki normálisan játszik, esélye sincsen.. nem tartom magamat egy buta embernek, jártas vagyok a humán dolgokban .ezenfelül meg mérnök vagyok,szóval a reál tárgyakban otthon vagyok. mégis hiába tudom egy kérdésre a választ, hibába írom be, ha a kis csalósunk 0,1 mp alatt benyomatja a segítséggel a választ... amikor meg nincs segítsége, akkor meg olyanokat ír,hogy Mátyás király 2000-ben halt meg..

ja és nem beszélve arról,hogy akinek vannak ilyen segítségei, az tudja úgy is támadni a másik várát,hogy a közelében nincs is területe.. azzal az ejtőernyővel.. hát így baromi sok értelme van..csalással megtámadja a másik várát, majd csalásokkal lerombolja a tornyait.. hiába tudja a másik is a választ, hiszen a tippelősnél a csalással pontosan be lehet írni.. így aki tényleg gondolkodik és tippel, az alul marad, mert nem tudja pontosan belőni hány méter mély a Marianna-árok.. de ez csak egy példa volt.

és igen, hiába tiltottam le én is az ilyen nagy szintűeket, akik élnek a csalásokkal.. rengeteg van belőlük, minden második játékban ilyenekkel dob össze.

tényleg élvezhetetlen lett. ugye pár hónapja csak játszottam vele, de hamar elvette az ember kedvét..

és tényleg nem azon van a hangsúly,hogy nem szeretek veszíteni..nem ez a lényeg, hanem hogy nem fair, hogy azok nyernek akik sötétek mint az éjszaka.

2016. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
3# vagyok. még annyi ötletem van, hogy az azonos szintűeket kéne összerakniuk a játékban. most egy 20-as szintűt összedob egy aranyvárassal. esélyes.. rakják össze a magas szintűeket egymással, aztán versengjenek egymás között. az lenne fair
2016. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Gauldoth ***** válasza:
94%

1-2


Szerintem az,amikor valaki 1s alatt bevág egy pontos évszámot az csaló. Nem azért, mert nem jegyezhette meg. Hanem azért mert nem tudod ennyi idő alatt elolvasni, értelmezni, felidézni a választ, és beírni.


Amúgy meg pont ezért lett ilyen rossz. Mert csalnak rajta.


És mert a Honfoglaló is, mint sok más internetes játék is, csak arra figyel, hogy a fizetős alkalmazóknak jó legyen, az ingyenes játékosokat meg csak eltűri a szerveren, illetve könnyen verhető ellenfeleknek tartja a hardcore játékosoknak (akik pedig ezt élvezik)

2016. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem az,amikor valaki 1s alatt bevág egy pontos évszámot az csaló. Nem azért, mert nem jegyezhette meg. Hanem azért mert nem tudod ennyi idő alatt elolvasni, értelmezni, felidézni a választ, és beírni. "



Nem csalnak, csak a nap 24 órájában fent vannak a honfoglalón, és elég az első szót elolvasni már tudják a választ. Mert van amikor a kérdések 10 percenként újra és újra feljönnek. Így nem kell végig elolvasni, értelmezni a kérdést.

Elég ha ennyit olvass belőle:

Hogy hívták Mátyás király seregét??

Olvasni sem kell a rutinosnak, csak ránéz a kérdésre, látja, hogy "Mátyás" és már írja is a választ mindössze 3 másodperccel később... Emlékeznie sem kell nagyon mert 3 játékkal korábban ugyanez a kérdés volt.

2016. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

de tippelős kérdésnél kibuknak a csalók.. azért egy 5-6 számjegyű számot pontosan tudni 2 sec alatt. eléggé gyanús.

még ha egy évszámot tud valaki, az oké, tudta vagy már látta a kérdést. az érthető. de van amit csak tippelni lehet, ott lehetetlen ,hogy tudja fejből pontosan..azok csalók.vagyis nem csalók, hanem a használják a csalásokat,amit a honfoglaló biztosít.. valóban profit gyanús.

2016. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg igaz, hogy nagyon sokan használnak különböző programokat segítségül, ami automatikusan beírja helyettük a válaszokat. Még régen is jelezve lett nem egyszer ez a Honfoglaló készítőinek, de nem nagyon érdekelte őket.
2016. máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pár éve játszottam vele, de akkor sem tetszett, mert sokan arra mentek, hogy elfoglalják a várakat, ahelyett, hogy minél több kérdésre lehessen válaszolni. Most regisztráltam épp és még az elején járok, 5. szint, de olyan ellenfeleket kapok, hogy vagy 8 évesek vagy értelmi fogyatékosok vagy géppel játszok, nem tudom, de ennyire én nem vagyok ász, hogy mindig én nyerjek. Alapvető kérdéseket nem tudnak. Vagy így az elején a kezdőket rakják össze játszani?
2016. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Megőrülök!! Az előbb játszottam két menetet, de azt hiszem, inkább be se lépek többet. Egy nagy rakás sz@*! Pontosan úgy van minden, ahogy írtad, kérdező. Én csak a 26. szinten vagyok, erre összerak egy 50. szint fölöttivel, meg egy aranyvárassal. Ezt még talán meg lehet érteni, hogy kevés játékos van fenn, vagy mit tudom én. De ráadásul mindkettő agresszív, unfair játékos, és NEM LEHET LETILTANI!!! Én eddig úgy gondoltam, hogy a várazás a játék része, nincs azzal baj. Viszont hogy a gyengébb játékost legyilkolják, csak őt támadják, a másikat nem, az nagyon feldühít! Legalább chat lenne, hogy megmondjam a véleményemet! Hol lehet írni a moderátoroknak, tudtok valamit erről?
2016. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!