Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft-ban melyik...

World of Warcraft-ban melyik a legjobb allis faj+kaszt kombó PvP-re?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a Human a legjobb PvP-re a racialja miatt, ez mennyiben igaz? - ...és szerintetek a Human-on belül melyik kaszt a legerősebb PvP-re?


Nagyon sürgős és fontos lenne, előre is köszönök minden választ és menni fog a zöld! Ha még meg tudnátok mondani a pontozást is, hogy melyik ágra rakjak azt is megköszönném, de nagyon nagyon!


(Amúgy Taurin kezdeném újra a Pandárián :D - Ha valaki játszana is velem akkor írjon privátot)



2017. aug. 14. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Human mindenképp, mert azonnal töri a CC-t, mellé a PvP-s trinket, máris 2x szabadultál ki stun, snear, stb hatások alól.


Paladin a shieldje miatt elég genyó ilyen téren.

2017. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A human faji képességen és szabadulós trinket-en közös cd van. Szóval nem szabadul kétszer, viszont szabadulós trinketet nem kell legalább a humannak vennie, betehet mást, ami valóban nagy előny.

Egyébként Humanhoz szerintem a mage a legjobb :) Én is tauriztam egyébként 8 évet. Most épp szüneteltetem.

2017. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Huh, királyak vagytok, vagy épp királynők... Azt szeretném kérdezni még, hogy pala vagy mage milyen ágazaton legyen?

Illetve akkor Human Paladin és Mage? Vagy ezen kívül van más is ami nagyon OP? :)

2017. aug. 15. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát pandában most nem tudom melyik talent a legjobb magenek. De a fire mage az egyik ha nem a legerősebb cataclysm alatt. Most pandában a beastmaster hunter nagyon op, úgy tudom a palát valamennyivel gyengítették pandára. De egyébként az is iszonyat erős volt.
2017. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gabenpala válasza:
Hát én palával nyomatom és az jobb szerintem PvP-re mint a Mage.A armorja , damage és healje-i kapcsan! :) De a mage-el kell "ügyeskedni" , hogy ne találjanak könnyen el a low armorod miatt és kell hogy daráld az enemy-t! :D
2017. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!