Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 onlineban lehet fegyvere...

Kisplevi kérdése:

GTA 5 onlineban lehet fegyvereket addolni csaló programmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy a gta onlineban lehet-e csalóprogramsegítségével fegyvereket addolni.Nem én használnám a csalóprogramot hanem csalókat kérnék meg hogy adjanak nekem.Nem kell az összes fegyver és nem is arra kell hogy tönkretegyem mások játékélményét hanem csak a barátaimat akarom szivatni a bizonyos Stun gun segítségével.Réggebben voltak praktikák ami segítségel be tudtuk zsebelni ezt a szórakoztató fegyvert de sajnos ezt a Cayo Perico frissítés után javították.(Ha esetleg mégis van ilyen mód akkor megköszönném a tippeket).

Elkezdtem járni a szervereket csalók után kutatva de eddig vagy nem voltak a szervereken vagy csak oroszul tudtak.Azért írom ki a kérdést hogy van-e értelme kérdezgetni hogy tudnak-e segíteni vagy ezt a fegyvert már nem tudom megszerezni?



2021. jan. 9. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy megjegyzem, ugyanúgy bannolnak érte ha más adja...
2021. jan. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
egy jó kis ropogós bant fogsz kapni érte.
2021. jan. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
11%
Az előző kettőnek válaszolva, nem bannolnak. Olyan aranyos, ahogy az emberek, akik életükbe se láttak modmenüt, a ingyenes szarokkal dobálóznak, hogy bannolnak stb. Fizetős modmenüvel NEM bannolnak. Ha fizetős modmenu adja, NEM bannolnak. Fogjátok már fel:D Modder vagyok fél éve, fizettem a modmenükért, és senkit se bannoltak. Nem tudnak bannolni:D
2021. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!