Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meik fajta Assassins creed 2...

Meik fajta Assassins creed 2 menne a gépen?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem hogy a kovetkezo Assassins creed 2 fajták közül kéne választani mivel én letőltöttem a kovetkeőt: Assassins.Creed.II-SKIDROW ami nem működött mivel be kellett regisztráni stb. ezért kérdezem hogy a következők kozul aki ismeri őket meik működik amiket egy torrentes oldalról szednék le :

Assassins.Creed.II-SKIDROW

Assassins.Creed.2. [WITH CRACK]

Assassins.Creed.REPACK-RELOADED

Assassins.Creed.II.DVD5-GENTi

Ezek voltak a torrenteknek a címük tehát meik működik úgy hogy csak kicsomagoljuk , beteszük asz isojat a daemontoolsba, felinstaláljuk, megcreckeljuk , és mehet a játék (kb ezek, csak működjön... ) .?


2010. aug. 14. 12:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja , még ez a fajta is van: Assassins.Creed.2.MULTi9.Cracked.EMU-SPiRE
2010. aug. 14. 13:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek mind ugyan azok, csak más csoport törte fel őket. Kivéve az Assassins.Creed.REPACK-RELOADED, mert az az assassins creed 1. Vannak ilyen csoportok, amik játékokat törnek fel, pl.: Skidrow, Razor1911, Reloaded, stb... Ha valami ilyesmit látsz a fájl nevében, az a csoport neve. Amúgy nekem a Skidrow által feltörtek simán működnek és nem kell regisztrálni.
2010. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Akkor az egyiket letőltöl.
2010. aug. 14. 13:19
 4/9 A kérdező kommentje:

Máer töltöm:

Assassins.Creed.II.DVD5-GENTi

csak azt írják a kommentekben hogy kell hozzá valami product key de majd meglátom...

2010. aug. 14. 13:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Az AC2 eredetileg csak nettel, beregisztrálva és bejelentkezve az ubisofthoz lehetne játszani. Az első crack még olyan volt, hogy saját szervert kellett indítanod a gépeden (nem kellett hozzá net) és oda bejelentkezned.

Egyébként nem kell minden alkalommal lehúznod a teljes játékot, elég csak a cracket.

2010. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát hogyha az ISO fájlban van a crack a DVD-n akkor lekell. De ha csak crack kell akkor a gamecopyworld-ön nézz utána.
2010. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül mindent megcsináltam..., de elindítom a játékot és a vírusirtó reklamál valamit. Ez után meg azt irja ki hogy : An internet connection is required to play this game. Failed to connect to the ubisoft master server. Please verify that your internet connection is functional and try again.
2010. aug. 16. 10:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Az ubisoftra be vagyok regisztrálva és fel is van instalálva, az internet kapcsolatom pedig stabil(működik).
2010. aug. 16. 10:39
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem a brotherhoodnál van így a bejelentkezésnél és így csak offline módban futtatom ott viszont story módhoz nem lehet profilt menteni,és nincs multiplayer.a játékom eredeti.am a 2-vel én is bajlódtam eleget.először egy youtube vidivel szedtem,de az sikertelen volt mert kért cd kódot,mert nem volt rendesen lecrackelve.(mert akkor még nem tudtam).utána leszedtem megint ugyanazzal a vidivel,na akkor elindult,nem b@szt@tott a kóddal.de vétettem egy hibát:letöltöttem egy másik ubisoft játékot és akkor azt írta hogy game launcher nem találja a játékot és hogy rakjam újra.hát letöröltem,újraraktam de ugyanaz.de most már tom mi a baj:az hogy ubisoft játékokat nem kell egymás mellé rakni,mindig más meghajtóra kell telepíteni.még van az e meghajtó de arra meg ilyen biztonsági mentést csinál és nem tom hogy azt hogy állítsam le mert már betelt és nem férne rajta a játék.meg még van külső vinyóm amire játékokat rakok de már azon van ubisoft játék és ott nem indul :( és nem megoldás ha eredetit veszel mert ez a game launcher ezt csinálja az eredetinél is(a brotherhoodnál is míg át nem raktam a c meghajtóra,de most oda nem tehetem a 2-t mert valamelyik biztos nem indulna :()
2011. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!