Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem annyira durva hogy lány...

Nem annyira durva hogy lány létemre world of warcraftot játszom? (de kocka nem vagyok)

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves vagyok és lány...és hát sokan furcsálják hogy wowozok :D De ez nem olyan durva szerintem.Egy nap 2 max 3 órát játszom 5ös tanuló vagyok tehát nem vagyok se kocka se semmi más xD Szerintetek nagyon gáz hogy így gondolom illetve hogy world of warcraftot játszok lány létemre?:DJa de nem minden nap játszok van olyan hogy egy héten egyszer csak de van olyan hogy 1 hétig minden nap xD
2010. aug. 14. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szentem nem gáz. ...ameddig nem nyomod 7-8 órán keresztül megállás nélkül. ;)
2010. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit játszol nem durva, de ennél többet ne! Vannak szerintem jobb játékok is.
2010. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csak a tudatlan barmok hiszik, hogy ha valaki már játszik egy játékkal rendszeresen az csakis kocka lehet. Legyen szó wow, cod, cs, starcraft vagy bármiről.

Az is lehet kocka aki nem játszik, de egész nap fent van gyakorin, msn vagy ilyesmin...és sok ilyen is van.

2010. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na leírom azt ami kell neked.

EGY LÁNY: ne gépezzen sokat, törődjön csak a nőiességével.

furcsán hangozhat főleg hogy én informatikai szakon vagyok de egy lány napi 1 óránál többet ne, és akkoris msn, facebook stb. tanulmányod látom rendbe,de törődj az életeddel,külsőddel,megjelenéseddel.Fiúzz,sportolj,sétálj haverokkal. :)

2010. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyan már azért mer lány? ezzel szerintem abszolút semmi baj nincs mert ez alapból egy jó játék és nem kell azt feltételezni egyből ha ezzel játszol hogy kocka vagy csak ne vidd tulzásba ;)
2011. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!