Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Harry Potter fanok ! Ti is...

Harry Potter fanok ! Ti is várjátok már az új Harry Potter játékot, a Hogwarts Legacyt ? (Roxfort öröksége)

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 10. 13:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Várakozásaitok alapján szerintetek milyen lesz a játék ?
2021. jan. 10. 13:33
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, már az is jó lenne, ha a Batman: arkham knighthoz hasonlóan lenne egy nagy nyílt világ, ahol szabadon bejárható a Roxfort és a hozzá tartozó helyszínek többsége, pl. tiltott rengeget, Abszol út.

Illetve az órák látogathatóak lennének, mi maguk állíthatjuk össze az órarendet és attól függően, hogy melyik tárgyakra fektetünk energiát, a képességeink is úgy fejleszthetőek. De nem lenne akadálya annak, hogy mind ugyanúgy fejleszthető legyen, ha valaki elég energiát fektet abba, hogy minden órára bejárjon.

Illetve jó lenne, ha a történet eléggé szabad lenne abban a tekintetben is, hogy akár sötét varázslóvá/boszorkánnyá váljunk és a játék nem erőltetné, hogy az oldal nem választható és mindenkinek jóként kell játszania.

Habár az előzetes sugallja azokat a dolgokat, amiket leírtam, tehát a varázsképesség tanulását, nagy nyílt világot és "a jó és rossz oldal" közti szabad választást is. Remélem így lesz. :)

Várom nagyon. Én Hugrabugos sötét varázsló szeretnék lenni. :)

2021. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én alig bírom már kivárni 😄😄😃
2021. jan. 10. 14:24
 4/13 A kérdező kommentje:

2: A számból vetted ki a szót, amiket leírtál, szerintem is benne kéne lenniük. Ezek mind nagyon jó dolgok.


Több helyszín (Roxfort, Tiltott Rengeteg, Roxmorts, Gringotts, Azkaban) bejárása, választható karakter.


Ne legyen nagyon kötött az egész, legyenek szituációk, melyeknél legalább 3 lehetőség, max 5 közül választhatsz, és ennek megfelelőem haladjon előre a cselekmény.


Legyen benne hibázási lehetőség is, úgy izgalmas. Igen, támogatom, amit írtál 2-es, hogy mi vehessük fel az óráinkat, mi állíthassuk össze az órarendet.


Legyen Tekergők Térképe, lehessen hopponálni, legalább 10 különböző varázsige.


Karakterünknek tetszőlegesen választhassunk külső és belső tulajdonságokat, pl: bátor, könyvmoly, intelligens, ravasz, rosszindulatú, békés stb....


Minden házhoz tartozzon valami tulajdonság és pl a Süveg teszt alapján osztana be a megfelelő házba minket. Vagy akár szabadon választhassunk, de szerintem a teszt alapú jobb.


Varázslények.


Én nem magaslom ki semmiben, de alapvetően békeszerető, jámbor embernek tartom magam, ezért szerintem Hugrabugos lennék, a jó oldalon- természetesen.


Kedvenc tantárgyam.. Nos, sok jó van, de talán a bájitaltan áll hozzám legközelebb, aprólékos, kifinomult.


Különféle varázsfőzeteket állítanék elő és ezzel kapcsolatban kellene küldetéseket végrehajtanom.

2021. jan. 10. 14:41
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem, pl a telefonról is pont tegnap töröltem a wizards unitot, mert már hónapok óta be sem léptem
2021. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem tűkön ülve várja (az összes HP játékot 100%-ra kipörgette), de én is rá vagyok izgulva.
2021. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ismerni a gépigényt. Egyébként tetszik, nagyon remélem hogy nem rontják el.
2021. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Várhatóan mikor fog megjelenni a játék ?
2021. jan. 11. 09:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Idén valamikor. Hogy melyik negyedévben, azt még nem tudni.
2021. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Uhh hát nem is tudom... sajnos a legtöbb HP-s dolog nekem csalódást okozott (színdarabok, PC és android játékok), mert csak az a lényegük, hogy minél több pénzt kisajtoljanak a dologból, és nem az, hogy valami kimagasló dolgot alkossanak.


Ki fogom próbálni, de félek, hogy valami egyhangú, összecsapott dolog lesz.

2021. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!