Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A harry potter hogwarts...

A harry potter hogwarts mystery nevű játékról lehet tudni több információt?

Figyelt kérdés

harry potter hogwarts mystery

Ez egy új játék úgy tudom

Én nem játszok játékokkal de ezzel fogok ha le lehet tölteni

Nektek hogy tetszik?

Szerintetek fizetős lesz ?

Mikor jelenik meg?

Telefonos vagy számítógépes játék lesz ?

HP fanok,vélemény? ;) :)



2018. márc. 4. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mobiljáték lesz Androidra és iOS-re. Pontos dátum nincs, csak annyi hogy 2018.


Maga az ötlet nem rossz, bár én ezt inkább egy teljes értékű számítógépes játéknak tudnám elképzelni, mobiljátékokban sosem hittem.


Abban meg biztos vagyok, hogy ez a játék is követi a trendeket és tele lesz különböző fizetős cuccokkal, pl minden lépés energia pontba kerül és órákat kell várni hogy visszatöltődjön, de persze valódi pénzért újratöltheted. Gondolom külön pénz is lesz a játékba csak hogy azt is gyűjtögetni kelljen, meg persze vásárolhass is valódi pénzből, mert biztosan lesznek drága dolgok a játékba. Mert ezek aztán nagyon fontosak egy viszonylag történet orientált játéknál.


Az hogy fizetős lesz, talán nem. A legtöbb játék amit ez a cég fejlesz mind ingyenes, persze tele van plusz fizetős hülyeségekkel.

2018. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat :)

Hááát jobban belegondolva számítógépes játéknak jobb lenne ... Telefonon/Tableten azért nem olyan jó, mondta gépen lenne egy jó játék + ha telefonon lesz akkor úgy gondolom hogy ha nem is fizetős lesz akkor is a "teljes játékélményt" lehet csak a pénz fogja megadni (kiegészítők , plusz kalandok, stb )

De azért még várom, és reménykedem hogy számítógépes játék lesz , vagy ingyenes telefonos játék

2018. márc. 4. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!