Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek érdemes gaming/gam...

Szerintetek érdemes gaming/gamer routert venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utóbbi időben elkezdtem aktívabban játszani és streamelni. Az az egy baj, hogy az erős gépem mellé gyenge a net. Sajnos nincs rá lehetőség, hogy egy vezetékes netet kössek be a gépbe, ezért csak wireless-en mehet. Nézzegettem a neten gaming routert, de nem jöttem rá, hogy ezek mennyivel tudnak többet, mint egy sima átlagos router. Megérik az árukat? Sokkal többet tudnak?


A válaszokat előre is köszönöm.



#játék #router #Gaming #Gaming router
2021. jan. 10. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mobilnetet használsz akkor édesmindegy a router, egy lassu, nagy késleltetésű nettel nem fog semmit csinálni.


Amúgy meg vezetékes T-s net, amit adtak router CS_GO-ban pl általában 25-35ms között van a latency, több mint tökéletes.

2021. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a routerbe vezetékesen megy a net, de csak vezeték nélkül tudok rácsatlakozni.
2021. jan. 10. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt úgy tudnád legbiztosabban kideríteni, hogy valamivel vezetékesen is csatlakozol, mérsz ott egy latencyt- és utána meglesed gépen is, amúgy lesd meg speedtesten mennyi pl a altencyd?
2021. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gaming meg streamelés, ezeket wireless nettel el kell engedni, és ezen nem fog segíteni semmilyen csuda router.
2021. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Nincs olyan, hogy gaming router.
2021. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!