Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan érdemes használt PS4...

Honnan érdemes használt PS4 Slim konzolt vásárolni?

Figyelt kérdés

Jófogáson akartam, de majdnem átb@aszott az illető és még jó, hogy nem utaltam előre a pénzt..

PLusz sokan röhejesen magas áron akarnak eladni például egy PS4 Slim 500GB konzolt is.. láttam, hogy valahol 130-140 ezret kérnek érte ami kicsit röhejes mert ennyi erővel az illető hozzátesz egy deákot és vesz egy PS5-öt szóval csak lehúzni akarják az embert.



2021. jan. 12. 11:32
 1/3 A kérdező kommentje:

Erről mit gondoltok?

[link]

2021. jan. 12. 12:32
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

annyiért jó, mivel szervizt is kapsz.

vagy hardverapro de ott is minimum 20-30+ -os eladóktól, illetve hasonló áron lesz.

2021. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én Romániában egy használt oldalon vettem egy alig használt 1TB-os Slimet 700 lejért, az nem tudom mennyi forintra átszámolva de ha jól el találod akkor nagyon jól ki lehet jönni ilyen használt oldalakon is.

UI: Az előre utalással tényleg vigyázni kell, inkább fizesd ki a futárnál készpénzel.

2021. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!