Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri használtan Kindle-t...

Megéri használtan Kindle-t venni? Mire érdemes figyelni, ha használtan szeretne az ember ekönyv olvasót vásárolni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek az eszközök nagyon sokszor csak kallódnak otthon. Nagyon sok ismerősöm kapott ebook olvasót szülinapra, karácsonyra, de egyik sem használja. Nekem is van, újonnan vettem magamnak, de van rengeteg könyvem mellette és nagyon ritkán veszem elő...


Szóval szerintem simán megéri “használtan” venni. Nézni max a kijelzőt tudod rajta, hogy nincs e baja. Meg a karcokat kívül. Ennyi.

2020. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért a "nincs e baja" témakört feszegessük kicsit. Egyforma nagyjából a kijelzés minősége, nincs rajta sötétebb vagy kontrasztnélkülibb "folt". Világítás hogy működik.
2020. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én alapvetően nem szeretem a használt elektronikai cuccokat, de sok haverom fog ki jó dolgokat. Én félek attól, hogy lényegében zsákbamacska és sokszor nem sokkal olcsóbb.


Ebooknál, amit érdemes megnézni:

- Milyen a kijelző. Van e pixelhiba és hasonlók, a #2-es leírta.

- A csatlakozók nem mentek e szét.

- Az akksi milyen. Sajnos az akksik elhasználódnak, bár ebookokra ez kevésbé jellemző, mivel keveset fogyasztanak. De, ha valaki kint hagyta mínusz fokban, rárakta radiátorra, akkor azért attól lehetnek problémák.

- Mennyire működnek a gombok.

2020. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!