Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az nagyon gáz, ha egy játékot...

Az nagyon gáz, ha egy játékot csak nagyon könnyű fokozaton bírok végig vinni?

Figyelt kérdés
Néha még ott is csalnom kell! :(

2021. jan. 13. 19:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De csak akkor csalok, ha elvesztem a türelmemet.
2021. jan. 13. 20:01
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem. Mindenki úgy viszi végig ahogy akarja
2021. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekes, a szórakozás a lényeg. Én pl. az AVP 2010-ben a tengerészgyalogos kampányt hardon vittem végig, most az alienben vagyok de csak normalon, mert nehezebbnek érzem. Nem életlenül lehet beállítani, nem dísznek van benne :D
2021. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan játék, ahol híresen rosszul vannak megtervezve a nehézségek és magasabb fokozatokon kiegyensúlyozatlanná válik a játék, akkor nem. Egy jó játéknál viszont a magasabb nehézségek szimplán arra késztetik a játékost, hogy tovább előre gondolkodjon és jobban kihasználja a játék által kínált lehetőségeket és rendszereket. Ilyen játékok esetében szerintem csak a legmagasabb nehézség elfogadható, mert így adja azt az élményt, amit a fejlesztő elképzelt.
2021. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. A lényeg, hogy neked mi a szórakoztató. Ha ötvenedjére kell újra meg újra neki futni ugyan annak a résznek és már idegileg ki vagy, akkor az nem szórakoztató, tehát pont nem azt csinálod, ami a játék lényege lenne.

Meg az is számít, neked mi a fontos a játékban. Ha én pl. csak a történetre vagyok kíváncsi, akkor nem fogom a legnehezebb nehézségi fokra állítani. Nyilván ha meg kihívást akar az ember, akkor meg feljebb teszi. Minden játékos más és más stílusban játszik. Ezért létezik a nehézségi szint opció alapból.

2021. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem, Dark soulst ki se próbáld!

Pedig csak ajánlani tudom mindenkinek 10/10es játék.

2021. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz!

Én IS mindig a legkönnyebb fokozaton játszom a story játékokkal.Szeretem "élvezni" a történetet,nem lőni,halni,újra... :)

Kedvencem volt a The Division/Ghost Recon játékok,mert az a játék előrehaladtával-ahogy fejlődött a karakter-,adott mindig annak megfelelő szintű ellenfeleket,és az adott karakterszintnek tudását nagyon meghaladó ellenfeleket külön jelezte.

2021. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Játéktól is függ, hogy mi mennyire könnyü vagy nehéz.
2021. jan. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is könnyűn vagy max normálon viszem. Nem vagyok egy gamer, akinek a hátára van nőve egy fotel. Csak alkalomadtán játszom, úgyhogy nem vagyok annyira profi, mint akik heti 20-30-50 órában tolják.
2021. jan. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik játék.

Pl a witcher 3, a második fokozat még könnyű. Az eleje kicsit döcögős, de aztán 20as szint felett könnyű. Én igy játszottam.


A harmadik, negyedik fokozat pedig már olyan, h főzeteket kell használni, képességeket megfelelőeket kell választani. Tehát a logikát is kicsit bele kell vinni, meg a játék teljes lehetőségeit kihasználni.


Melyik játekra gondolsz?

2021. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!