Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red dead Online megéri az 5€-t?

Red dead Online megéri az 5€-t?

Figyelt kérdés
Akinek meg van és játszik vele mit csinál benne? Videókat láttam róla meg minden, de hosszabb távon van ennek értelme?

2021. jan. 14. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
5 euró egy pizza ára és ezért kapsz egy baromi nagy világot. A tartalmáról nem bírok nyilatkozni, mert kb fél órát játszottam vele utána kidobott hibaüzenettel. De ez már régen volt, még amikor megjelent. PS4-es verzió.
2021. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Rockstar játékai így első blikkre zseniálisak, de gyalázatosan tele vannak hibával, játszhatatlanok hosszú távon, ha szerencséd van és kifogsz egy jó napot 1-2 órát esetleg tudsz egy huzamban játszani, máskor meg telepíteni se fogod tudni őket.

A GTA V/Online pl. olyan mennyiségű és milyenségű hibát produkál amilyenhez fogható szerintem a világon nincs, már feltelepíteni is művészet, mert kb. 10-ből egyszer települ normálisan, a többi kilenc alkalommal meg a launcher szar, vagy inicializációs probléma, valami hiányzik, nem jó stb. telepítsd újra (kb. 4-5 óra telepíteni). Ha sikerül ezt a lécet megugrani, random hibákkal kidobál, működés leállt, corrupted, anyám kínja, vagy ha nem, akkor játékon belül lesz tele buggal, kidob a sessionból, fennakad, végtelenségig tölt stb., borzalmas. És mindezt egy kő gyári játék!

A RDR-rel nem játszottam, de ha az is hasonló színvonalú, akkor két centet se adnék érte, mert játszhatatlanok a Rockstar játékai.

2021. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy fszság. MIndkét játék megéri bőven az árát (singleplayer rész legalább is)
2021. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!