Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Undertale-ben hogy kell...

Undertale-ben hogy kell kijátszani a true pacifist endinget?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy nem ölök szörnyeket mi az a 3 dolog amit meg kell csinálni?

2021. jan. 14. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:

A dolgok számát nem tudom*

Össze kevertem az endingek számával😅

2021. jan. 14. 21:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Először ki kell játszanod a neutral endinget amit úgy lehet elérni hogy ölsz de nem mindenkit. Hogyha az megvan resetelsz és egy szörnyet sem ölhetsz meg. És ha Papyrust legyőzted oda kell menni a házához ugyan ezt Undyneál.

Azt hiszem ennyi.

2021. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gofrisütő ***** válasza:
Csak kijátszod a játékot ölés nélkül, és randizol Papyrusal, aminél rá kell enterezni a szobájában (láttam valakit, aki ezt kihagyta, ezért 12 órán át furikázott az egész játékban, hogy megtudja, mitt rontott el), majd miután Undaynera ráborítottál vizet, el kell menni hozzá, és összebarátkozni. Aztán csináld meg a neutral endinget (harcolj Omega Floweyval), ezután kegyelmezz meg neki, és kapsz egy kis tippet Floweytól, hogy mit kell csinálni.
2021. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!