Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Metal Gear részek hogy...

A Metal Gear részek hogy jönnek sorban? Szeretném majd kijátszani a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain C. videojátékot! Milyen sorrendbe kéne? Illettve van e olyan platform amire minden rész megjelent? Már ami a main storyba tartozik.

Figyelt kérdés

A Phantom Paint valószínűleg PC-n játszanám, de ha nem jelent meg minden lényeges rész, az elözőek közül PCre, akkor veszek olyan konzolt, amire igen (már ha van ilyen).


Nagyon köszönöm előre is, annak aki segít!


2020. márc. 17. 03:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Játszd megjelenési sorrendben. Kronológiailag egyébként talán a MGS3: Snake Eater az első és a MGS4: Guns of the Patriots az utolsó, de csak elvesz az élményből, ha ebben a sorrendben játszod.
2020. márc. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, megjelenés szerint játszd őket, mert vannak visszatekintések, utalások stb. amiket nem fogsz érteni.
2020. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Támogatom a megjelenési sorrendben való végigjátszást. Én ajánlom olvass el egy gyors összefoglalót az első két Metal Gear (Solid nélkül) játék történetével kapcsolatban, nem érdemes már játszani velük de a történetben utalnak rá jópárszor.

1. Metal Gear [MSX2 / NES]

2. Metal Gear 2: Solid Snake [MSX2 / NES]

3. Metal Gear Solid [PS1, PS3, PC]

4. Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (bővített kiadás alneve: Substance) [PS2, PS3, PC]

5. Metal Gear Solid 3: Snake Eater (bővített kiadás alneve: Subsistence) [PS2, PS3, PC]

6. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patrios (csak PS3)

7. Metal Gear Solid: Peace Walker (PSP, PS3]

9. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (A Phantom Pain előzménye, pár órás kvázi demószerű de élvezetes) [PC, PS4, XBox One]

10. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC, PS4, XBox One]


Kimaradt pár platform de igyekeztem leszűkíteni hogy nagyjából mik vannak (HD collection van xbox-okra is de sok rész nem elérhető rá szóval azt kihagytam). Ha van PS3-ad és PC-t akkor konkrétan szinte mindent kijátszhatsz, én is ezzel a kombóval játszottam ki az összeset és abszolút megéri megjelenés sorrendjéban játszva

2020. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. márc. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!