Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titeket mennyire hatott meg a...

Titeket mennyire hatott meg a Maffia 2 története?

Figyelt kérdés
Ennek a játéknak a történet szerves része.Nem csak annyi, hogy lősz meg lősz, hanem tényleg egy magával ragadó történet. Én például szinte már meg is sajnáltam Vito Scalettát, annyit szopatta szegényt az élet, pedig az elején csak egy kis pénz akart keresni, szegények voltak, meg aztán a tartozást ki kellett fizetni, emiatt le is sittelték 6 évre. És amikor már végre lett egy szép háza, jön egy nyomorék ír banda és felgyújtja mindenét, ő pedig mehetett vissza egy lepukkant helyre. A hülye haverja Joe belevitte a dologban, kihúzni bezzeg már nem tudta a csávából, például ahelyett, hogy megmentette volna neki, inkább menekült. Ok, hogy ilyen a bűnözői pálya meg az élet, de hát én akkor sem bántam volna, ha megmaradt volna neki az a szép ház, amiért annyit szenvedett. Titeket mennyire érintett meg a Maffia 2 története?

2021. jan. 14. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a főnök azt mondja neki, hogy verje hülyére a tiltakozó szakszervezetis munkásokat, Vitonak a szeme sem rebben, és hülyére veri őket. Joe meg egy elképesztően irritáló barom, nem tudom megérteni, miért olyan közönségkedvenc és miért sajnálják, hogy a végén így járt.
2021. jan. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Átlagosnal jobb föleg a vége.
2021. jan. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vito Scaletta sorsa meghatott egyébként valakit? Én pl. kifejezetten sajnáltam
2021. jan. 15. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Melyik sorsa? A Mafia II-es, vagy a Mafia III-as részben elmesélt sorsa?
2021. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Maffia 2-es, a 3-al nem játszottam, ahhoz RAM is kellene. Amúgy nem elég megható a történet? Ha megnézzük, hogy csórók voltak, szeretett volna egy kis pénzt, meg hát amúgy is kellett az adósságot fizetni. Aztán amikor már végre élhetne végre ő is jól, jön egy nyomorék ír banda és felgyújtja a házát.
2021. jan. 15. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1 meghatóbb volt.
2021. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!