Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan könnyebb megtanulni a...

Hogyan könnyebb megtanulni a Rubik kocka kirakását?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 08:11
A kérdező szavazást indított:
You-tube videó segítségével
Személyes oktatással
6 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan, hogy személyes oktatás Rubik kockából?
2021. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen! :)

Úgy értendő, hogy barátod vagy rokonod tanított meg pl. Tehát személyesen. ;)

2021. jan. 15. 08:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én magamtól tanultam meg. Az első két sor egyszerű volt, a harmadikkal eltöltöttem egy hetet, már nagyon untam, de nem volt más dolgom a kórházban fekve 20 éve.
2021. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mármint mindenféle segítség nélkül? Videókat se?
2021. jan. 15. 09:10
 5/8 anonim válasza:
100%
Meg lehet mindkét módon, bár én haveromtól tanultam meg kirakni. Szerintem egyszerűbb ha élőben látod, hogy mit merre forgat, meg tud segíteni, ha elrontasz egy lépést stb.
2021. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi volt, hogy apám a kezembe adta, és azt mondta, hogy soronként próbálkozzak, ne oldalanként.
2021. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én youtube videóval tanultam meg még 2009 környékén. Sokkal nehezebb videóval, mintha egy barátod tanítaná, mivel nem tudsz visszakérdezni, amikor valami nem világos, nem tudod elvenni és 3D-ben megnézni a kockát, hogy akkor hogy is van ez, hanem csak a videóban látottakra tudsz támaszkodni, csak annyit tudsz csinálni, hogy újra meg újra visszatekered, amíg nem érted meg, vagy keresel egy másik videót, de az meg megint picit másképp fogja elmagyarázni, picit más algoritmusokat fog megmutatni, és nem fogod érteni, mi a kettő között az összefüggés. Ha elrontasz valamit, videó alapján nem mindig fogod tudni, hogy mit, ha egy barátod tanít, ő egyből megállít, visszaalakítja és elmagyarázza úgy, hogy megértsd.


De ez amúgy elég logikus szerintem. Mármint hogy személyes oktatással sokkal könnyebb, mint csupán fix, előre rögzített videók segítségével.

2021. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
Is módszerrel. Videó,majd élőben megmutatja valaki,aki ki tudja rakni. Majd összekeveri és ön jön.
2021. jan. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!