Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hogyan tanulok Rubik kocka...

Ti hogyan tanulok Rubik kocka algoritmusokat. Például a Fridrich metódus OLL jeit amiből van pár darab :D Hogyan lehet őket gyorsan megtanulni és utána felismerni őket kirakás közben?

Figyelt kérdés
Valami jó módszer?

2013. dec. 31. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én önhipnózisban szuggerálom be őket magamnak.
2013. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi más valami értelmes válasz?
2013. dec. 31. 18:27
 3/7 Lipton. ***** válasza:
Van az algoritmus amit megakarsz tanulni , na előveszel egy lapot rajzolsz kockákat és nyíllal rajzolod hogy melyik oldalt kell forgatni szépen sorba, plusz hogy hogyan tartod a kockát
2014. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én általában, megnézem 2-3-szor a videónak azt a részét ahol az az algó van, (feltéve ha videóból tanulom) aztán megpróbálom a videó hol megállításával hol elindításával, megcsinálni, és közben megjegyezni az algoritmust. Amúgy a fridich-et én is most tanulom. :)
2014. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én úgy szoktam, hogy először megpróbálom az eddigi tapasztalataim alapján kihozni azt az állást amire az algoritmus vonatkozik és utána megpróbálom a videó/leírás alapján vissza csinálni és annyiszor kell csinálni amíg nem sikerül a videó nélkül (nekem általában 4.-5. próbálkozás után már sikerül).
2014. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mate.pasztor999 válasza:
100%

Itt van egy jó kis weboldal, amit ha megnézel, be lehet tanulgatni az összes algoritmust.

OLL: [link]

PLL: [link]

A betűjelek (F, L, R, stb...): [link]

2014. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kufferbivaly válasza:

Én videó segítségével tanúltam meg a kirakást.Az OLL-nél minden egyes "figurát" lerajzoltam,és mindegyikhez leírtam az algókat.Pl. eleje jobbra,jobb le,jobb fel,tető balra,stb,és szépen benyaltam az egészet.Volt,hogy reggelre elfelejtettem a tanúltakat,de a puska mindig nálam volt. :D De a sok gyakorlással beleég az agyba minden.Ha már mindet memorizáltad,akkor már csak a gyorsaságra kell gyúrni.

Nálam működött ez a kirakási módszer.

2015. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!