Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem emlékszem egy régi játék...

Mister E kérdése:

Nem emlékszem egy régi játék nevére, segítség? 2D-s dinoszauruszos játék, több lent.

Figyelt kérdés
PC játék, 2000-es évek közepe talán. Valószínűleg magyar nyelven ment. (Lehet Family Frost-tól volt) Oldalnézetes, pályák voltak egymás után, a kamera nem mozgott. Minden pályán volt valamennyi dínód, amik maguktól mentek oda-vissza. Minden dínónak volt képessége, amit aktiválhattál. A hosszúnyakú "megfagyott" 45 fokban és a többi dínó fel tudott sétálni rajta. A cél az volt, hogy legalább adott mennyiségű dínót el tudj juttatni egy barlangba talán. A pálya platformokból állt, és talán jégből voltak. Volt egy dínó, ami tudta döngölni a jeget maga alatt és akkor ezzel leásott. Nagyjából ennyire emlékszem és nagyon szeretném újraélni. Köszi a segítséget előre is.

2021. jan. 18. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy tudom melyikre gondolsz csak a címét nem, de megpróbálom előkeríteni.
2021. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dinosaur'us Crazy Escape


Meglett.

2021. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez AZ! EZ AZ!!!

Meg tudnád mondani, hogyan találtad meg? Hidd el kerestem eleget, mire ide kiírtam.

2021. jan. 18. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen. Simán google, próbáltam dinosaur platformer, dinaur ice age game és hasonló keresőszavakat a trükk viszont az, hogy képeket kell keresni, aztán a borítóját megláttam, onnan már könnyen ment a címe :)
2021. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!