Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehetne ezt megoldani...

Hogy lehetne ezt megoldani Minecraft 1.16.200.02-ben telefonon (Android 10)?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy jópár éve csináltam egy Minecraft koppintásban egy elég nagy építményt, ami egy (vagy inkább 2) TARDIS logikás űrhajó, szóval belül nagyobb mint kívül. (Csak a belső részt csináltam meg).

Felépítését tekintve úgy néz ki, hogy ez mind a föld alatt van: https://www.youtube.com/watch?v=xKvAqwjEyu4

És van egy felszíni része, ahol vannak fák, tavak, egy nagy erdő, egy tenger pár szigettel, egy üvegbúra a víz alatt, egy labirintus, egy gyümölcsös, stb. (4:20-nál a folyosó visz fel a felszínre)


Én ezt a világot akarom újra (kicsit felújítva) megépíteni most Minecraft-ban, de már a világ létrehozásánál elakadtam.


Az eredeti világ egy sima lapos világ volt, amiben leástam a föld alá és megcsináltam a videóban látható részt, a felszínen meg a fákat, stb külön megépítettem.

Minecraft-ban viszont a "Lapos" típusú világ nem elég mély a leásáshoz, a "Végtelen" és a "Régi" (Amúgy mi a különbség köztük?) meg túlságosan be van építve. Az hogy egyenként minden blokkot kiüssek azon a területen, amelyiken nekem építeni valóm van, túl sok idő.


Hogy lehetne ezt megoldani?



2021. jan. 19. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Írd be ezt a parancsot a teljesen lapos világban:


"/fill 10000 4 10000 0 90 0 dirt"


Ez ki tölt egy nagy területet földdel, de ne felejtsd el bekapcsolni az "aktív csalásokat"


Ha azt akarod hogy füves legyen a teteje akkor ne azt írd a parancs végére hogy "dirt", hanem azt hogy "grass_block"

2021. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem grass_block hanem csak simán grass
2021. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Most vettem észre hogy annyi blokkot nem lehet kitölteni ezért


Inkább ezt írd:


/fill 50 4 50 0 15 0 grass

2021. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!