Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leírná valaki hogy gta online...

Leírná valaki hogy gta online cayo periconál melyik prepeket érdemes megcsinálni hogy minden ok legyen?

Figyelt kérdés
full alap 2.200.000 kosatka
2021. jan. 21. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem is full alap kosatkam van és bőven elég. Alap ugye a felmérés, hogy mi lesz az adott heist. Ezt gyorsan meg lehet csinálni, átjátszod az őröket, felmész a toronyba, meghekkeled a dolgot ÉS csak a pincét nézed meg, max megnézed még, hogy van-e festmény az irodában. MINDENKÉPPEN találd meg egyszer (utána alapból ott lesz) a villa alatti szennyvíz csövet, azon érdemes behatolni búvár ruhában (erről később)


Aztán attól függően, hogy mi a célpont, vagy plazma vágó, vagy széf kód kell. Ez 1.

2. Ha megvan a fent említett szennyvíz cső, akkor kell egy lángvágó.

(azért is jó a lángvágó, mert az tud láncot is vágni - akár a szigeten, akár a pincében!)

3. Kell az ujjlenyomat olvasó.


Ez a három kell, robbanószer NEM!


Aztán kell fegyver - abból azt válaszd, amiben a távcsöves puska van!


És kell jármű, ez a Kosatka legyen.


Ennyi. 5 prep kell,ez, ha rutinná válik 1 óra, vagy annál is kevesebb, én egy átlagos játékos vagyok, nekem olyan 40-50 perc, attól függően, hogy a fegyvereket a Merryweathernél, vagy az emeletes házban találod.


A behatolást állítsd a víz alatti csőhöz, jármű kosatka. Tök mindegy, hogy hol hagyod el a szigetet, úgysem oda mész!


Szóval elkezded a heistet, egyből van búvár ruhád, beúszol a csőbe, lángvágó és MÁR bent is vagy a villában! Ott lelősz 6 őrt! Nem többet. Az első a lépcső tetején áll. Bumm. Aztán balra nézel, ott az árkádok alatt jön egy fickó, bumm. Gyorsan átfutsz az árkádok túl oldalára, ott jön egy juggernaught (páncélos fickó minimunnal) távcsövessel rácélzol, fejbe, bumm) - VIGYÁZZ, vagy egy kamera és egy járőr, arra figyelj, hogy ő körbe jár, nekem mindig őt a legnehezebb lelőnöm. Kamera lelő, őr lelő, átfutsz az udvaron, lelősz egy fickót, aki mindig ugyanoda - egy ajtó elé áll, aztán egy balos, lelövöd az őrt, és már mész is fel a lépcsőn. Vársz, jön le egy fickó, megáll, bumm fejbe.. fel a lépcsőn és már bent is vagy az irodában. Ha van festmény - behúzod, széfet kinyitod (megnyomod a képet a kandalló bal oldalán.) aztán ujjlenyomat olvasás. Legjobb módszer, hogy számolsz. A felső az első. azt megtalálod. Aztán a többit pörgeted. A második az első utáni, aztán így tovább.


Lemész, lángvágóval láncot le, szajré megszerez,utána ki az irodából. Odafentről a toronyból leszedsz egy fickót és LENT járőrözik egy másik. Azt elég nehéz lekapni, mert sosem áll meg. Ha az megvan, simán ki a főkapun. Elfutsz balra felfelé, egy sziklaperem van, ahol átugrasz, be a tengerbe, és elúszol a szigetről a víz alatt, 1-1 óra 10 óra alatt minimum 900 ezer maximum 1,5 millió. Mondom én nem is vagyok profi, de olyan szinten be lehet gyakorolni, hogy nem is kell mással foglakozni, egymás után nyomni a heisteket egyedül, 4-5 óra alatt minimum 4 millió összejön! Ha kérdésed lenne írj, szívesen segítek.

2021. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem írni, hogy a felmérésnél a toronyból csak simán ugorj le, Vagy meghalsz, vagy elkapnak, de egyből visszakerülsz a repülőhöz, mehetsz is vissza, nem megy vele az időd! Felesleges a táskát töltögetni az idő megy vele, tehát repülőtérről, meg kikotőből teljesen felesleges összeszedni a cuccot - idő/lóvé arányban jobb, ha pörgeted csak a fő heistet.
2021. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja, még valami. Tök felesleges elterelést csinálni, ha nem buksz le,úgysem számít, ha le is buksz, akkor is simán kifutsz a főkapun és ugyanúgy beugrasz a tengerbe, a víz alatt lőnek a buzzardok, de nem halsz meg...
2021. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bocs még valami. Így elsőre könnyűnek tűnik, de néha nekem is beüt a baj, meg mire rájöttem szívtam azért sokat.
2021. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#1 Akkor ez solohoz jó? Álltalaban solozok. Es mennyi a max őr akit lelohetsz anelkul hogy beriasztana? Illetve ha lebukok mikor hatolok be akkor mit csinaljak?
2021. jan. 21. 17:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindenkit megölhetsz, de felesleges. Amíg nem mész ki a főkapun, ahol a gombot kell megnyomni, addig megölheted magad és újrakezdheted bármikor. Vízbe ugrás instant halál, DE csak addig amíg nem távozol a főbejáraton.
2021. jan. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Cayo periconál mi a legfontosabb amit érdemes kiscopeolni? Felsorolnátok? (S...o...s.)
2021. jan. 22. 13:47
 8/16 anonim ***** válasza:
#1 leírta már. "ÉS csak a pincét nézed meg, max megnézed még, hogy van-e festmény az irodában. MINDENKÉPPEN találd meg egyszer (utána alapból ott lesz)"
2021. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Bármennyit lelőhetsz, de nem kell! Lopakodva 6 max 7 őrt lelőni elég, azok vannak csak az utadban! Scopeolni a pincét kell, ha nem akarsz több időt pazarolni a sziget többi részén.


Ez solo, tehát egyedül csinálod, nagyon jól pörgethető, ha ráérzel, hogy mit kell csinálni. Én is mindig solozok.

2021. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 akkor nem kell a ki és bejáratokat kiscopeeolni?
2021. jan. 23. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!