Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mass Efffect karaktert...

A Mass Efffect karaktert áttudjuk vinni A ME2-be. Kíváncsivá az tesz, hogy mennyire érdemes minden mellék küldit megcsinálni, minden medált meg egyéb dolgot megszerezni, vagy pénzt gyűjteni? Egy átimportált kari mennyi bónusszal kezd a ME2 elején?

Figyelt kérdés
Szöszmötölök egy ideje, mindent tüzetesen átnézek, van már 360ezer pénzem. Vajon van értelme ? Vagy csak úgyis a főbb döntések fognak számítani importálás után a ME2-ben ?

2012. dec. 20. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a karaktered storyja és kinézete öröklődik (meg talán a kasztja). De tudtommal semmi játékbeli előnyt nem jelent. Úgy van értelme,hogy ott folytatod ahol abba hagytad. Nincs búnusz szint/fegyver
2012. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csak a fobb dontesek szamitanak, semmi mas nem importalodik

ugyanez ervenyes a ME3-ra is

2012. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valahogy sejtettem hogy ez a szitu. Vicc, hogy most már 800ezer kreditem van, de mostanra már nincs is nagyon mire költeni mert szinte mindent úgyis találok. Mind1, legalább 1x kijátszom teljes precizitással a játékot, legközelebb nem szöszmötölök a sok mellék bla-blával...
2012. dec. 21. 01:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne lenne bónusz...plusz pénzzel és ásvánnyal kezdesz, ha "rich" - gazdag voltál az első részben. Mondjuk pont semmit nem számít szerintem az a kis plusz :)
2012. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azóta a 2-vel játszom. Tényleg csak a fő döntések a lényegesek, a 3.6 millió kreditből, meg csak 150ezret kapok kezdésnek, plusz 2500 mind a 4 féle nyersanyagból, (nemtudom alapból hogy van)... Fullos példakép természetesen lenullázódott (ez volt mire a pénzen kívül még nagyon gyúrtam) Fegyvernek vagy tárgynak még nyomát se látni.(persze ez magyarázható).
2012. dec. 22. 00:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Na itt álljunk meg !! Majdnem mindenki téved. Igenis kapsz bónuszokat, nem is keveset és IGEN kellenek a mellékküldetések is.


1. Importált karakterrel bónusz szinteket kapsz minél nagyobb karaktered volt a ME-ben. A max. szint az 1-ben 60 amit ha importálsz 15-ös szinten kezded a ME2-őt.


2. Plusz ásványi anyagokat és plusz pénzt kapsz a ME2-őbe importáláskor ami sokat segít mert minden cucc elég drága. Én is mindig Cheat Engine-el dobtam magamnak pár millió kreditet. :D


3. Jó oké elismerem ANNYIRA nem baromi fontos a mellékküldetésezés de pl. pár megjelenik a ME3-ban pl. amikor találkozol Conrad-al és kéri az Elkoss Combine jogokat meg a mátriarka írásokat vagy SPOILER !! kiderül hogy EDI a Holdon lévő vad VI-ból lett előállítva SPOILER VÉGE.

2012. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tudom hogy kicsit később írok, de igenis fontos, mint az előző előttem már leírta.

és a 2-ben is nagyon fontos lesz a 2 és a 3 végkimenetele miatt is, hogy minél több fejlesztést megcsinálj (szóval sok pénz és nyersanyag kell majd), és hogy megcsináld a mellékküldetéseket, különös tekintettel a csapattársakéra.

2013. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!