Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem streamel már együtt...

Miért nem streamel már együtt Twitchen a TheVR és Azmo?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem teljesen más oka van.

Hogy csalhatott volna el nézőket? Legfeljebb mindkét csatornát nézik ugyanazok. Ez nem olyan, hogy milyen márkájú telefont veszel és akkor vagy ezt, vagy azt. Eleve mindenki több csatornát is néz.

Az sem lehet az oka, hogy rajtuk szerzett volna népszerűséget. Ezzel az erővel mindenki valaki más árnyékában kezdte és más videósokkal szerzett népszerűséget, vagy külföldi videósokat utánzott, VR-ék még egy youtubeosokat bemutató tévériportot is vállaltak, pedig akkor még nem volt túl nagy nézettségük.

Vita, botrány sem volt közöttük.

Az lehet az egyedüli magyarázat, hogy Azmo akart teljesen függetlenül megállni a lábán és ezt mindegyikük elfogadta. Szerintem pont az ilyen elméletek miatt. Ők nem egy korosztály és a stílusuk sem ugyanolyan.

2021. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
"Azmo akart teljesen függetlenül megállni a lábán" Jót nevettem :D
2021. márc. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
#12: Még mindig az anyjával lakik az a balf***, vagy már elköltözött? :)
2021. márc. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

"még egy youtubeosokat bemutató tévériportot is vállaltak"

Na ja, pénzért és népszerűségért mindent. Utána szidták agyba főbe a hagyományos televíziózást, hogy milyen alpári és megrendezett álvilág. Közben még alpáribban színészkedtek a csatornájukon. Azért kezdtem el nézni őket, mert röhögtem azon a gülüszemű mesebeli törpe kinézetű gyereken, ahogy a szemét forgatva tinilányokat megszégyenítően sikítozik a legkevésbé nem ijesztő játékokon, amiközben egy szűk szobában ülve, a mama kanapéján videóztak a barátjával. Azt hittem, hogy egy humorcsatorna. Ha nem lett volna a sok hülyíthető 8 éves nézőjük, akkor most sehol nem lennének mint ahogy a többi kommersz videós sem, akik felnőttként a mai napig gyerekeknek ontják futószalagon a videóikat olyan kulturális szennyezést okozva ezzel, hogy ahhoz képest egy zátonyra futott és kihasadt oldalú olajszállítóhajó hajó egy csekély semmiség. Közben megjegyzem, hogy ez idő alatt sokkal tehetségesebb és egyedibb videósok hagyták abba. L.Mole, Dumaragu és még sokan mások, mert ezek az értelmesebb felnőtteknek szóltak és ezért nem tudtak jelentős nézőtábort összeszedni és ami még fontos, hogy nem csaltak. Emlékeztek, amikor a nézettebb csatornákról hirtelen sok feliratkozót tűntetett el a youtube? Ezek az eltűntetett nézők mind vásárolt álregisztrációk voltak. Keleti szolgáltatóktól lehet még most is csomagokban vásárolni az ilyen feliratkozókat. Csak megjegyzem, hogy a TheVR feliratkozói közül is sok került emiatt törlésre. Kimagyarázták, hogy mert szemét a youtube és csak azért lettek törölve azok a feliratkozók, mert inaktívak voltak. Nagyon nem emiatt. Ez az Azmo, vagy Dr3dd is felült erre a vonatra, mert ugyebár kipróbálja, hátha ő is meg tud élni a kisgyerekekből és a tinikből. Aki mindezt elismerendőnek tartja, az már ennek a kulturális szennyezésnek az áldozata és természetes számára ez az alacsony színvonal. Ha nektek az ilyenek kellenek nézzétek, de ezzel fenntartjátok ezt a szenny rendszert, ahol elsikkadnak az eredeti, kreatív alkotók és egyre szélesebb teret nyer a manipulatív, konzumidiótává nevelő kulturális vákuum.

2021. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Fkarvazy válasza:
42%
Úgy látom egy választ se sikerült megválaszolni rendesen szóval én majd legjobb tudásom szerint összefoglalom. Azmo barátnője és Yeah összevesztek egy twitteres kiírás miatt ez által Azmo és yeah kapcsolata megromlott majd Azmo úgy döntött hogy minden esetleges streamben történő vita elkerülése érdekében kilép a HM-ból. Nem ugyanolyan a kapcsolatuk mint régen de még mindig beszélnek. Az pedig teljesen hülyeség hogy Azmo csak kihasználta őket mivel ha bármelyik R6-streamet vagy egyéb HM-streamet akkor látszik, hogy milyen jóba voltak. És többször is voltak együtt külföldön értelemszerűen ha kamu lett volna az egész nem mentek volna együtt. Ráadásul Nessajon es Azmon látszott hogy nagyon jóba vannak. Szóval én nem gondolom hogy kihasználta volna bármelyikőjüket.
2022. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mert Y egy balfék, aki megpróbál mostanság úgy érvényesülni és nézettséget generálni, hogy műbalhékat generál időnként. Egy amúgy nézhetetlen bohóc, és pont Yeahunter volt aki felkapaszkodott a VR-ék népszerűségén Crappával meg Aviddal együtt. Hogy ezt a három jómadarat ki a büdös franc nézi folyton a 400 kamu nézőből, na inkább azt kéne firtatni. Elnyomnak minden feltörekvő kis streamert, mert ők is nagyon jól tudják, hogy botozás nélkül esélyed sincs mellettük, miközben ők is botoznak, hogy meglegyen a szottyos kis 400 nézőjük. Ekkora nézőtáborral a youtube-on meg generálnak 100-200-as nézettséget, ami röhej! A nagy tényfeltáró családbarát bohóc yeahunter is csak azokkal a videóival generál némi nézettséget, amiben sikerül kicsit aláznia a kis streamereket, mert félti a kis szottyos nézőtáborát, hogy esetleg rájönnek, hogy nála ezerszer jobbak is vannak, akiket nem néznek. Valaki már róluk (yea, crappa, avid) is csinálhatna egy tényfeltáró videót, amiben végre lebuknak a botjaikkal (is).
jan. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Van erről yeahunternek videója ajánlom megnézni
jan. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!