Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a Borderlandset másfél óra...

Ha a Borderlandset másfél óra erejéig kipróbáltam és nem tetszik, akkor nincs esély arra, hogy később ha többet játszok vele megtetszik vagy nem fog változni a játék később (főleg a single player mód)?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy nem lehet egy fegyvert fullra felfejleszteni hanem mindig jön jobb és nem lehet egyet totálra kiamxolni. Vagy rosszul tudom.


Én a klasszikus megoldásra gondolok, hogy egy fegyver összes tulajdonságát egyenként a játék előrehaladásával erősítsek, kicsit fura, hogy mindig jön egy jobb fegyver és nincs benne így fejleszthetőség, vagy van csak én nem jöttem rá?


Emellett megírnátok, hogy a karaktert miben lehet fejleszteni, erősíteni, tápolni?


Köszönöm előre is!!!


2021. jan. 23. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Endgame a lényeg az ilyen játékokban fejlődés közben úgy is hamar cserélgeted a felszerelést.
2021. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát pont az a frusztráló, hogy állandóan cserélgetni kell, pedig jó lenne meg minden de ez nálam megöli azt a bizonyos játékélményt, mert többet kell pepcselni az invntoryban minthogy játszanék, mert nem lehet lecserélni csak áttenni az inventoryban. Sajnos attól függetlenül mekkora játékostábora van, nekem sajnos ez így nem tetszik.
2021. jan. 23. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Nekem meg pont az az élvezet, hogy mindig újabb meg újabb fegyvereket találok, a legkülönbözőbb őrült képességekkel.
2021. jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak ez az állandó loot nem tetszik, amúgy nagyon jól néz ki az egyszer biztos.
2021. jan. 24. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!