Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet írni a WOT-nak? Eg...

Hogy lehet írni a WOT-nak? Egyértelmű válasz keresek, nem tippeket, talánokat, kifogásokat, megmagyarázást, stb. Konkrét helyet (pl.: e-mail címet, vagy bármi mást).

Figyelt kérdés

Nem olyanokra vagyok kíváncsi, hogy mi a gondod, hátha tudok segíteni?, mert ha nem te vagy a fejlesztő vagy a tulajdonos, akkor nem tudsz!!!

Ugyan akkor kérdezném, hogy ki hogy van megelégedve a wot-al?

Kinek hogy adja a meccseket?

Hogy tetszenek az újabbnál újabb változtatások, frissítések?



2021. jan. 25. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Nagyon jól adja, nagyon jó csapatba, nagyon tetszik.
Általában jól adja, jó csapatba, tetszik.
Kb fele-fele arányban.
Általában rosszúl adja/rosz csapatba, sokszor csak felidegel.
Leginkább kicseszik a magyarral...
Örüljön, hogy nem kerülnek a szemem elé a tulajok és a fejlesztők...
6 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Gondolom nem árulok el nagy titkot azzal, hogy bár maga a játék jó (VOLT...), én magam az utolsó kategóriát, válaszlehetőséget erősítem.

Mindez a tulajdonos váltásig vezethető vissza, a beluroszból a jenki jidisek kezébe való átvándorlásig.

2021. jan. 25. 20:58
 2/15 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsánat, kissé kapkodva írtam... :)
2021. jan. 25. 21:00
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Régi játékosként (0.7.5-ös patchtől kezdve) mondom, a játék összes frusztráltsága, legalábbis a nagy része arra vezethető vissza, hogy nincs rangsorolt játék. Mi anno párezer csata alatt megtanultunk játszani, kiismertük az összes tankot, összes mapot, összes helyet, elértük az unicum státuszt, aztán onnantól kezdve már sínen volt a dolog, az új mapokat/tankokat már csak hozzá kellett építeni az eddigi ismeretekhez.

De amíg összekerülhetsz jóval tapasztalatlanabb játékosokkal, addig ez nekik valószínűleg nem fog tetszeni.

Nyilván mindenkinek voltak/vannak gyengébb napjai, balszerencsesorozatai, de azért azt nyugodt szívvel merem általánosítani, hogy nagy részben a tapasztalatlanabb játékos “sír”, szidja a fejlesztőket, magát a játékot. Egy megoldás van csak, ha maradni akarsz, mégpedig az, hogy nekiveti magát, megtanul játszani, gyors és jó döntéseket hozni. A másik, ha nem ér annyit a dolog, akkor meg tovább kell állni, nem belebetegedni a játékba.

2021. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2014 óta játszom vele, tehát én sem vagyok kezdő.

Nem tartom magam jó játékosnak, legfeljebb csak közepesnek, de azt nekem ne mondja senki, hogy 42 (!) vesztes csata egyhuzamban (!), az kizárólag csak "balszerencse sorozat", gyengébb nap, vagy az én bénaságom. (Ez egyébként az egyéni "rekordom".)

Általában 8-as szovjet prémium gépeket tolok, leginkább a T-54 mod.1-et. Átlag sebzésem 910-950 között szokott mozogni, a statisztika szerint. Persze van, hogy én rontom el, szerencsétlenkedek, kapkodok-, vagy épp lemaradok, de azért vannak szép számmal 2-2,5 ezres csatáim is, legtöbb sebzésem meg 4200 volt. Tehát annyira azért nem vagyok béna. Mégis, legtöbbször az ilyen meccseim mennek el, és ahol esetleg rögtön az elején kiszednek, vagy egyáltalán nem jutok lövéshez, azt hozza le.

Sok lövést elnyel a "fekete lyuk", akár közvetlen közelről is, vagy leesik előtte-, elmegy mellette-felette a gránát. Ez nem hiszem, hogy csak az én bénaságom lenne.

Akik régen játszanak tudják, hogy anno szakasszal irreális szintkülönbségekkel lehetett bemenni csatákba. Engem egyszer két 10-es csapattárssal így rakott be full 10-esek közé 5-ös Leopard k.h.-val! Nos, akkoriban volt olyan, hogy JSZ-7-el voltam, és szembekerültem egy AMX 12 t-vel, amin 5-ös vagy 6-os löveg volt. Szikla mögött állva, csak a tornyom látszódik ki, és folyamatosan átüt, miközben ő engem lepattintott!!! Ez nonszensz, ilyen nincs.. és mégis van. És ne mond nekem, hogy az ilyen "gyengébb nap, rossz játékos", stb.

5 csata egyhuzamban (!), amikor a csapatomat 3-5 perc alatt ledarálták, 15:0 végeredménnyel! (Szintén egyéni "rekord".)

Rendre olyan csapatok, ahol 3-4 nullsebzéses és legalább ugyan annyi 1-2 sebzéses a csata végére.

Csak az én gyenge teljesítményem miatt...?!

Azért lehetne még sorolni.

Nem véletlenek a toborzók, mert MENNEK EL A JÁTÉKOSOK.

Mindez csak mert "10-ből 8 béna játékos"??? Hihető...

2021. jan. 26. 04:12
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a problémának több oka van.


1. A fejlesztők hozzáállása. Nem érdekli őket a véleményünk, mennek a saját kapzsi fejük után. EBR, arty rework, ezeknek senki nem örül, mégis bekerültek. Jön a Legénység 2.0, az eddigi egyik legrosszabb változtatás, és azt mondták, hogy a véleményünktől FÜGGETLENÜL be fog kerülni. Köszi!


2. Túl gyors a fejlődési lehetőség a játékban. Mi, veteránok, akik mondjuk 0.8-as verziók, vagy még régebb óta (pl. én 0.7.1-ben kezdtem), sokat játszottunk, akár 6-7 ezer csatát, hogy legyen egy 10-esünk. Most viszont annyira egyszerű a sok booster miatt a grind, hogy konkrétan 1000 csata alatt ki lehet húzni egy 10-est. Ennyi idő alatt nem lehet kiismerni a játékot, ezért van ennyi rossz játékos magas szinten is.


3. Balance. A régi tankok "mennek a süllyesztőbe", az új tankok pedig szinte kivétel nélkül OP-k. A -2/+2 MM miatt ráadásul sokszor esélytelenek a meccsek. Tegnapi példa: Én voltam Leopard 1, volt egy IS-7 és 60TP velünk. Ellenünk Obj 279 és Chieftain szakaszban, plusz egy 430U. Ez hol balance? 10-es tankok mind, de az IS-7 még golddal se tudja frontból belőni se a 430-at, se a 279-et. A Chieftainnek meg jó a tornya és eszméletlen a lövege. Természetesen vesztettünk, a 8-asok 9-esek nem nyomnak semmit a latba, csak a top tank számít -2 MM-nél. (megoldás: teljes balanceolás és -1/+1 MM)


Összességében, én élvezem a játékot mondjuk 60%-ban, de ennek valószínűleg az a fő oka, hogy nekem már "könnyű a játék". Jó játékos vagyok (nem csak annak tartom magam, stat alapján is), sok jó tankom van, ismerek minden tankot és pályát, sok szabad XP és kredit miatt a grinddal sincs gondom (nem játszok stock tankkal, nem kell farmolnom hogy megvegyek valamit, stb.)

2021. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hozzászólásodat köszönöm, és szinte teljesen egyetértek veled.

És csupán azért "csak" "szinte", mert az angol szavakat és rövidítéseket nem értem mit jelentenek ( csak többé-kevésbé sejtem:) ).

Bár én a tüzérséget szeretem, a gumikerekest én is utálom.

Ment a zöld!


Persze kérdésemre továbbra is várom a választ, nevezetesen, hogy hova írhatok?

Tudom, hogy nem foglalkoznak vele, de nekem azért lelkileg jól esne kiosztani ezeket az ostoba, pénzhajhász, embertelen kapitalista.... egyéneket ( csak hogy ne írjak csúnyát :) ).

2021. jan. 26. 08:46
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


Bármit írsz, sablon válasz jön, hogy ők a lehető legjobb irányba akarják terelni a játékot. Még ők se hiszik el szerintem, csak protokoll.


Még a community contributorokat is leszarják kb. (ők nagyobb streamerek/videósok, akik közvetítenek a játékosok és a WG között, legalábbis ez lenne a feladatuk).


pl. skill4ltu már 5-6 videót csinált "Message to Wargaming" címen, amiben elmondja a problémáját a játék 1-1 részével kapcsolatban, és hogy ő mit javasolna a javítására. Szerintem meg se nézték, pedig abszolút egyet értek vele.

2021. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Wotinfo.hu, tömve van ilyen kommentekkel :)

Egyébként nem tudom a régi szakasz rendszer hogy jön ide már rég irreleváns, a mostani +-2 tier bőven elég, így is lassú mire talál egy meccset, az ebr tényleg púp a hátamon de pl. az arty rework jöhetne már, az új crew system miatt is sír mindenki pedig a streamerek is mind azt mondják hogy ráfér a játékra mert a mostani rendszer szenvedés és én is már hetek óta várom hogy megérkezzen, a boosterek viszont tényleg kétoldalúak egyrészt a sok idióta feljut tier 10be probléma nélkül másrészt pl nekem egyetem mellett a kevés szabadidő ellenére élvezhetővé teszi a játékot

A sok reward tankre mondom egyedül azt hogy teljesen el tudja rontani a játékot de olyankor jön az hogy mind a három arty a chieftaint lövi

A sok loseodra meg csak annyit mondanék hogy rng mert azok alapján amiket leírtál nem te fogod lehozni a meccseket hanem a csapattársaid, nekem a 8as lightokkal van 1k átlag dmg-em de arra még rámegy a spot a heavykkel nincs 1700 alatt egyik se és nem vagyok unicum 1700wn8al épphogy surolom a kéket

Esetleg nézzél videókat a core mechanikákról pl ha átlátszó a bokor akkor nem szabad lőni hanem hátrébb kell menni és ha úgy tuzelsz hogy nem átlátszó a bokor akkor nem spotolnak, a legtöbben már ezen az apró trükkön elhasalnak

2021. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7-esnek köszönöm, bár mint írtam, ez csak a magam dühének csillapítására menne.

8-as. Köszi, de akármilyen hihetetlen , az elmúlt alig 1-2 óra alatt nem tanultam meg angolul, szóval továbbra sincs fogalmam arról, hogy az általad használt külhoni szavak mi a nyavalyát jelentenek.

A régi szakasz-rendszert csak azért hoztam fel, hogy egy kirívó (ugyan akkor távolról sem ritka) dologra világítsak rá. Nevezetesen: hogy lehet az, hogy a játék egyik legeslegerősebb tornyával rendelkező, 10-es szintű JSZ-7 sorra lesebződik egy 5-6-os lövegtől szemből (!), miközben egy papír vastagságú 6-os szintű könnyű-harckocsi lepattintja a 10-es szintű löveg gránátjait (az aranylőszert is!)!! Ez mi, ha nem CSALÁS??!!

Akár kóddal játszott az illető, akár a játék hozta ki így, ez akkor is CSALÁS!

És szerintem nem vagyok egyedül, akinek ilyen és ehez hasonló dolgokat bedob a játék. Legyen szó sebzésről, pattintásról, álcáról, "eltűnt" lövésekről, és még hosszan lehetne sorolni.

2021. jan. 26. 10:28
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Le tudja pattintani. Bár ez valószínűleg egy kritikus találat volt a lövegre, vagy a láncra, az emberek nagy része ezt is lepattanónak mondja, pedig nem az. Nem akarok ilyenekbe belemenni, hogy overmatch, satöbbi, mert nyilván ezt nem fogod most érteni, ezért továbbra is csak azt tudom mondani, hogy fejlesszd magad a játékban, akarj tanulni és jobb lenni, előbb-utóbb jobban fog menni. Csalás pedig nincs, legalábbis ami a játékmechanikára lenne hatással. Régebben volt wallhack szerű, hogy hol romboltak/döntöttek fát a minimapon, vagy épp merre néznek az ellenfél tankjai/lövegei, de ez is csak CW-n volt jelentős.

#3 voltam.

2021. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!