Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet írni a WOT-nak? Eg...

Hogy lehet írni a WOT-nak? Egyértelmű válasz keresek, nem tippeket, talánokat, kifogásokat, megmagyarázást, stb. Konkrét helyet (pl.: e-mail címet, vagy bármi mást).

Figyelt kérdés

Nem olyanokra vagyok kíváncsi, hogy mi a gondod, hátha tudok segíteni?, mert ha nem te vagy a fejlesztő vagy a tulajdonos, akkor nem tudsz!!!

Ugyan akkor kérdezném, hogy ki hogy van megelégedve a wot-al?

Kinek hogy adja a meccseket?

Hogy tetszenek az újabbnál újabb változtatások, frissítések?



2021. jan. 25. 20:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Még mostanra SEM tanultam meg angolul, és igazad van, inkább ne menjünk bele.

Nem modul, toronypáncél volt, de te nyilván ezt is meg tudod magyarázni. Mint mindent...

Erre mondják, hogy: "Ha hallgattál volna..."

2021. jan. 26. 14:17
 12/15 anonim ***** válasza:

A legtöbb torony kupolájára is lehet nulla sebzésű kritikus találatot lőni, ugyanúgy, mint a lövegre. Továbbá igen, a játékban ha mindent nem is, de a te lepattanó lövedékedet biztosan meg tudom/tudjuk magyarázni.

Kicsit le kéne szállni a magas lóról, többnyire fogalmad sincs a játékmechanika részleteiről, ha ilyenekkel nem vagy tisztában. Persze ezzel a legtöbb játékos ugyanígy sz*r helyzetben van, csak akkor nem a játékot kéne szidni, hanem előbújhatna egy kis önkritika. Olvasd el ismét az első válaszomat és találd meg benne magad. Komolyan mondom, mindenféle lenézés nélkül írtam és próbáltam segíteni, holott tisztában voltam vele, hogy mi a helyzet. Erre te még jössz a flegma bicskanyitogató stílusoddal az emberek felé, akik segíteni akarnak neked.

Ismét #3 voltam.

2021. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Köszönöm a privát üzenetet, kedves kérdező. Nem vagyok a wargaming fizetett provokátora, csupán többet foglalkoztam a játéktudásom fejlesztésével, mint az összeesküvéselméletek gyártásával. Neked is ezt ajánlom.
2021. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
67%

900 átlag sebzés egy 8as tankkal egy egy fokkal van a bot szint felett. Ezt kb tier5-ben kéne hozni.


A 42 csatás vesztes szériáról meg rakj fel képet.


Köszi

2021. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Az átlag az ÁTLAGOT jelenti, vagyis minden járművel az összes csatát tekintve!

Ebbe bele tartoznak a 2-es szinttől kezdve MIND. (ugyanis azokkal is szoktam tolni, nem is keveset.)

Tehát csak az érthetőség kedvéért: NEM a T-54 mod.1 átlagsebzése annyi, hanem a TELJES járműpark ÖSSZES CSATÁJÁNAK az átlaga!

A T-54 mod.1-el csatáktól függően 1200-2500 közt szokott lenni. Van, hogy kevesebb, van, hogy több. A legtöbb 4000 felett van.

2021. márc. 22. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!