Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan játék, amivel lehet...

Trichard2001 kérdése:

Olyan játék, amivel lehet pénzt keresni, ha okos vagy?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint a póker meg a blackjack (lapszámolás). Lényeg, hogy a stratégián van a hangsúly, nem az ügyességen. Tehát nem lövöldözős, meg autóversenyzős játékokra gondolok...

2021. jan. 28. 07:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
12%

1


Nem egyszerűbb. Több, mint 40ezer órám van 1.6 és CSGO-ban. Egy magyar top10-es csapatig vittem, pénzt soha, 1 forintot nem láttam belőle. Ahogy a magyarok 99.999999999999%-a nem látott soha. Pokerben tized annyit sem törődtem még az egésszel, ma már egy átlagos magyar fizetést nyerem napi 2-3 óra játékkal.



3

De, van. Csak te esetleg nem tudsz róla, de rengeteg olyan poker játékos van, aki tudományos diplomával rendelkezik. Az általad kutatóknak nevezett embereknek nincs felesleges energiája megtanulni azokat a dolgokat, amik minimális edget is jelentenének a többiekre nézve.


10


Jah, GGPokeren valamelyik nap vittek 500K-t egy str8 flushel CG-n. NL100-on, ha csak 1.5bb\100-al nyer emberünk, és lejátszik havi 100K handet, ami nem is sok, akkor meg van neki a 15K dolcsi havonta, RB és minden promóció nélkül. Ismerek olyan ciprusi MTT játékost, aki nem is a legnagyobb téteken játszik, tavaly 300K-t kártyázott össze.

2021. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nl100-on, ha csak 1.5bb/100-al nyer emberünk akkor havi 100.000 handdel 15000 dollárt keres"


Ezt számold át még egyszer. :D

1.5bb/100 hand az 1,5$

1,5x1000=1500$


Ami teljesen reális egy Nl100-as regnek, sőt egy közepesen jó Nl100-as reg 3-4bb-vel is veri a mezőnyt, de mondjuk én nem tudtam soha 100k handet lejátszani 1 hónap alatt, túl monoton lenne a számomra.


Az MTT teljesen más, mint a Cashgame.

Még az egy év is rövid távnak számít. Egy nagyobb versenyen egy jobb helyezés óriásit dob rajta, nem igazán releváns.


Az meg hogy vannak handek amikben 500 ezer dollárt nyernek megint más. Hozzateszem több mint 10 éve nem volt online ilyen magas téten játék, mint most CG pókeren, így idén lehet hogy a top regek is jobban fognak keresni.

De itt is igaz hogy a legtöbb high stakes regular stakelve van.

Van pénz a pókerben, de bőven nem olyan könnyű és sok mint ami kintről látszik.

2021. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%

ops, tényleg.


jó, fáradt vagyok xd De mindegy, a 1.5bb az lfasz, ahogy te is tudod. Erre jön 20% rakeback, ami sokkal több, mint maga az asztalnál nyert pénz.



Van benne, hogyne lenne. Sok munka, de sokkal többet is lehet vele keresni. pl. az a 100.000 hand is semmi, nekem az 1 hét. Igaz rengeteget játszom. Nekem az az 1500$ meg volt már NL10-en is 1hónap alatt RB-vel együtt. Az meg egy hülyének is verhető limit. Ami itthonról nézve egy nagyon jó fizetés ráadásul.


Nyilván annak a poker egy csalódás, aki azt hitte milliárdos lesz 1-2-3 éven belül, vagy aki azt hitte, hogy nem kell feláldoznia az életét hozzá. De, fel kell. Akkor viszont szép karrier lehet belőle. Erre sok példa van, még itthon is. A többségüket nem is ismerjük, de pl. van egy srác, csak NL50 rake raceből van neki ~200$ 2naponta.

2021. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Na végre jöttek hozzáértő emberek. Kérdés, Unibeten vagy Pokerstarson éri meg inkább pókerezni? (Kezdő vagyok)
2021. febr. 4. 07:55
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Unibeten alig vannak, nehéz akciót találni. Cserébe kisebb talán a rake, és több a balfsz.


Pokerstarson van forgalom, de rakeback már nem létező fogalom, a rake sem olyan jó talán, és balfasz sincs olyan sok talán


GGPoker jöhet még számításba, hatalmas a rake, a rakeback egy átverő show, ellenben hihetetlen bénákkal van tele, és jó sokan vannak. A promociók is életképesek.


Szerintem nehéz kérdés. Mindenképp az First depo bonust válaszd mindenhol

2021. febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

És tanulj, jó sokat


pokerstrategy pont hu egy jó hely kezdetnek

2021. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

15 Köszi. A rake tudom mit jelent, de mi az a rakeback? Amúgy ggpokeren azt hittem nem fogadnak magyarokat.

16 Most Phil Ivey Masterclassát nézem ncoreról. De később ránézek majd arra is.

2021. febr. 4. 10:59
 18/26 anonim ***** válasza:

Fogadnak gg pokeren magyarokat.

A rake back az valamilyen pénz visszatérítés rake vagy jatekszám alapján bónusz formában. Mondjuk az hogy 20% rakeback az azt jelenti hogy a lerakelt pénzed 20%-at fogod kb visszakapni majd bónuszban.


Unibeten valóban kisebb a forgalom, de elég könnyű a mezony, nincsen hud.


Pokerstarst én nagyon nem szeretem, emiatt nem is ajánlom.


Gg poker mostanában elég jó, hirtelen nőtt nagyot a forgalma.


Milyen jatektipust játszanál?

Mert ha mtt-znel akkor mindenkepp GG vagy Stars, viszont ha cash game vagy husng is szóba jöhet akkor jó az unibet is kisebb téten.

Nagyobb téten GG.

2021. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Igen, utolsó jól írja


Csak GGn van PVI rendszer, a nyerő játékosok rakejének a felét sem számolja. Nekem 20%ot kb, így a rakeback ami hirdetve van az osztva 5el 😂

2021. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

A sakkot azt el is felejtheted egyből. Abban a játékban, ha te pénzt akarsz keresni legalább 2200~ ELO-ra kell felhúznod magadat. Felnőttként a legtöbb játékosnak ez sohasem sikerül. És 40éves kor után csökken a játékerőd szép lassan.


Én blackjack lapszámolást tanulnék meg, ha lenne ennyi időm és kedvem.

2021. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!